فوتبال ایران / شناسه خبر: 98910 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 16:17
|
جواب منفی گزینه‌ها قابل پیش‌بینی نبود

استیلی: فکر نمی‌کردم اینطوری شود

جواب منفی گزینه‌ها قابل پیش‌بینی نبود

حمید استیلی درباره روند انتخاب سرمربی تیم امید گفت:« ما همچنان در حال مذاکره هستیم. 4 گزینه اصلی داشتیم که با آنها وارد مذاکره شدیم اما هرکدام به دلایلی حضورشان در تیم امید منتفی شد. الان مشغول رایزنی با گزینه های دیگر هستیم و امیدوارم به زودی بتوانیم مربی جدید را انتخاب کنیم.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نام هایی مثل افشین قطبی و مهدی تارتار که طی روزهای گذشته نام شان مطرح شده جزو گزینه‌ها هستند، گفت:«من نمی خواهم نامی از کسی ببرم تا سوءتفاهم پیش نیاید اما دو نفری که شما نام شان را بردید هم جزو گزینه هایمان هستند، هرچند که هنوز مذاکره ای با آنها نشده است.»

استیلی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می کرد روند انتخاب سرمربی تیم امید اینقدر سخت شود، گفت:«متاسفانه این اتفاق افتاد و شرایط سخت شد. 3، 4 مربی ای که جزو خوب‌ها بودند جواب منفی دادند و این شرایط برای ما قابل پیش بینی نبود. واقعا فکر نمی کردم اینطور شود. به هر حال بحث ملی است و سرمربیگری در تیم ملی افتخاری برای هر کسی محسوب می شود.»

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فکر نمی کند مبلغ پایین پیشنهادی به مربیان حضور آنها را منتفی می کند، گفت:«به هر حال شاید مبلغ ما پایین تر از باشگاه ها باشد اما شخصیت اجتماعی حضور در تیم ملی بالاتر و ارجح تر است. با این حال هرکسی اعتقاداتی دارد. برای برخی مسائل مالی مهم نیست و برای برخی مهم است.»

استیلی درباره دلیل اینکه خودش هدایت تیم امید را قبول نکرد، گفت:«از اعضای کمیته فنی که به من پیشنهاد سرمربیگری دادند، تشکر می کنم اما من برای کار مدیریتی آمدم و درست نیست که سرمربی شوم. با اینکه شناخت خوبی از تیم و بازیکنان دارم اما ترجیحم این است که یک سرمربی جدید برای امیدها انتخاب کنیم.»

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر