پرسپولیس / شناسه خبر: 98903 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 15:08
|

سپاهان در اندیشه‌ی رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام

همان‌قدر که پرسپولیس برای گرفتن عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر و رکورد سه قهرمانی متوالی از سپاهان انگیزه داشت، حالا سپاهانی‌ها هم می‌خواهند به تعداد قهرمانی‌های پرسپولیس در جام حذفی برسند.

سپاهان در اندیشه‌ی رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام

 

با در نظر گرفتن رقابت پرسپولیس و سپاهان بر سر قهرمانی لیگ برتر که در نهایت با برتری و سومین قهرمانی تیم برانکو به پایان رسید، حالا سپاهانی‌ها برای بیرون آوردن جام دوم از چنگ قرمزها به شدت انگیزه دارند اما این تنها انگیزه‌ی آن‌ها برای پیروزی در بازی نیمه نهایی جام حذفی نیست.

بعد از استقلال که ۷ بار قهرمان جام حذفی شده، پرسپولیس با ۵ عنوان قهرمانی در رده دوم پرافتخارترین‌های این رقابت‌ها قرار دارد و تیم سپاهان هم با ۴ عنوان قهرمانی سومین تیم پرافتخار این رقابت‌هاست.

در واقع همان‌قدر که پرسپولیس برای گرفتن عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر و رکورد سه قهرمانی متوالی در این رقابت‌ها از سپاهان انگیزه و اشتیاق داشت، حالا سپاهانی‌ها هم می‌خواهند به تعداد قهرمانی‌های پرسپولیس در جام حذفی برسند و در عدد ۵ با این تیم شریک شوند.

جالب اینکه سپاهان در هر چهار باری که به فینال جام حذفی رسیده، قهرمان شده و پرسپولیس که ۲ بار در بازی نیمه نهایی باخته شکستی در فینال ندارد. سپاهان آخرین قهرمانی‌اش را سال ۹۲ با شکست پرسپولیس در فینال به دست آورد.

 

11 – 180

 

captcha
تازه ها
بیشتر