ورزش جهان / شناسه خبر: 98891 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 02:37
|

راموس به فکر جدایی افتاد/ کاپیتان در راه رونالدو

کاپیتان رئال مادرید به فکر جدایی از این تیم افتاده و رونالدو هم در تلاش است تا او را برای پیوستن به یوونتوس متقاعد کند.

راموس به فکر جدایی افتاد/ کاپیتان در راه رونالدو

برنامه تلویزیونی «چیرینگیتو» اسپانیا مدعی شد که سرخیو راموس پس از 14 سال حضور در رئال مادرید، به جدایی از این تیم در تابستان سال جاری فکر می‌کند.

این برنامه نوشته است که پس از فصل ضعیفی که رئال مادرید سپری کرد، کاپیتان کهکشانی‌ها به طور جدی در اندیشه جدایی از این تیم بوده و در حال حاضر مشغول ارزیابی یکی از پیشنهادهای متعددی است که از تعدادی از بزرگترین باشگاه اروپایی دارد.

راموس و تیمش در فصلی که گذشت پس از 4 سال نتوانستند هیچ جامی کسب کنند و ظاهراً بروز برخی اختلافات میان مدافع میانی اسپانیایی و رئیس باشگاه فلورنتینو پرز منجر به سرعت گرفتن پروسه خروج وی از این تیم شده است. گویا پس از حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا توسط آژاکس، راموس و فلورنتینو پرز در رختکن تیم مشاجره شدیدی داشته‌اند.

از سوی دیگر طبق ادعای نشریه آ.اس، هم تیمی سابق راموس یعنی کریستیانو رونالدو خواهان حضور این مدافع باتجربه در یوونتوس است و ممکن است این انتقال احتمالا در روزهای آتی جدی تر دنبال شد. یوونتوس در فصل تابستان به دنبال یک مدافع مرکزی خواهد بود و با توجه به دستمزد بالای ماتیاس دی لیخت، بیانکونری از کورس جذب این مدافع هلندی کنار کشیده است.

آندره بارزالی مدافع باتجربه یوونتوس از فوتبال خداحافظی کرده و احتمال دارد این اتفاق در مورد مارتین کاسرس هم رخ دهد. در این شرایط یوونتوس به دنبال جذب یک مدافع میانی در کلاس جهانی است و انتقال سرخیو راموس می تواند امیدهای بیانکونری برای فتح لیگ قهرمانان را افزایش دهد.

captcha
تازه ها
بیشتر