ورزش جهان / شناسه خبر: 98890 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 02:29
|

ونگر: به فوتبال برمی‌گردم اما شاید سرمربی نشوم

دوباره مرا در دنیای فوتبال خواهید دید. به عنوان سرمربی؟ نمی دانم. به این موضوع فکر می‌کردم که خیلی زود به نیمکت برگردم اما تصمیم گرفتم کمی فاصله بگیرم.

ونگر: به فوتبال برمی‌گردم اما شاید سرمربی نشوم

آرسن ونگر که سال گذشته پس از ۲۴ سال با آرسنال خداحافظی کرد در یک مصاحبه اعلام کرد که به جهان فوتبال باز خواهد گشت. سرمربی فرانسوی گفت: دوباره مرا در دنیای فوتبال خواهید دید. به عنوان سرمربی؟ نمی دانم. به این موضوع فکر می‌کردم که خیلی زود به نیمکت برگردم اما تصمیم گرفتم کمی فاصله بگیرم و از آن دوران لذت بردم. اکنون در یک تقاطع هستم.

سرمربی فرانسوی از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۸ در آرسنال حضور داشت و توانست سه بار فاتح لیگ برتر انگلیس شود. هم‌چنین ۶ بار جام قهرمانی را در FA بالای سر برد. او یکی از موفق‌ترین دوران‌های تاریخ باشگاه را رقم زد اما در سال‌های آخر نتایج ضعیفی کسب کرد و همیشه با جایگاه‌های کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله داشت.

او در این باره اظهار کرد: چشم انداز خوبی نسبت به گذشته دارم. اشتباهات سرمربیان را می‌بینم و اکنون هیچ چیزی برای آن پرداخت نمی‌کنم. فوتبال هم‌چنان علاقه من است. خیلی زود به این رشته خواهم پرداخت اما دقیقا نمی‌توانم بگویم در چه سمتی.

captcha
تازه ها
بیشتر