ورزش جهان / شناسه خبر: 98888 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 23:54
|

چرخش یونایتد به سمت مونیه

منچستریونایتد پس از ناامید شدن از خرید پدیده جوان کریستال پالاس، به سراغ مدافع بلژیکی پاری‌سن ژرمن می‌رود.

چرخش یونایتد به سمت مونیه

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شد باشگاه منچستریونایتد که قصد داشت برای تقویت خط دفاعی خود، آرون وان‌بیساکا، ستاره کریستال پالاس را جذب کند، با توجه به قیمت بالایی که پالاس بر روی وا‌ن‌بیساکا گذاشته از انتقال او منصرف شده و در عوض تصمیم گرفته توماس مونیه، دافع راست پاری‌سن ژرمن را هدف بگیرد.

بر اساس این گزارش، یونایتد این هفته با باشگاه PSG درباره انتقال توماس مونیه، دفاع راست بلژیکی این تیم مذاکره کرده. این گزارش می‌گوید علت رو آوردن یونایتد به مونیه این بوده که باشگاه کریستال پالاس در مذاکرات خود با یونایتد برای انتقال آرون وان‌بیساکا، قیمتی پیشنهاد داده که از دید یونایتد بیش از حد بالا بوده است.

دیلی‌‌میل می‌گوید علت قیمت‌گذاری بالای پالاس بر روی وان‌بیساکا این بوده که این باشگاه می‌داند نمی‌تواند مهاجم ستاره خود ویلفرید زاها را حفظ کند و بنابراین نمی‌خواهد امسال تابستان هم زاها و هم وان‌بیساکا، دو ستاره بزرگ فصل اخیرش را از دست بدهد. بر اساس این گزارش، کریستال پالاس برای واگذاری وانبیساکا پیشنهادی 70میلیون پوندی به یونایتد داده که از نظر شیاطین سرخ به مراتب بالاتر از ارزش واقعی این مدافع در بازار است.

از سوی دیگر مونیه 27ساله یک سال دیگر با PSG قرارداد دارد و احتمالا برای منچستریونایتد چیزی در حدود 25 میلیون پوند آب خواهد خورد.

captcha
تازه ها
بیشتر