ورزش ایران / شناسه خبر: 98878 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 18:07
|

آیاندا پاتوسی: مشکلی نیست، به تیم ملی دعوت نشدم

دعوت نشدن پاتوسی به تیم ملی آفریقای جنوبی و توئیت او در شرایطی که این بازیکن مشخص نیست در استقلال فصل بعد باشد، چندان مهم نیست. استقلالی‌ها به دنبال تعیین سرنوشت این بازیکن با تیم‌شان هستند.

پاتوسی در فصلی که گذشت یکی از بازیکنان تاثیر گذار استقلال بود اما واقعیت این است که آیاندا هرچه به پایان فصل نزدیک شد، افت کرد. نمونه اش آن پنالتی که در امارات خراب کرد و بازی های نه چندان موثری که در هفته های پایانی لیگ داشت. با این حال مجموع عملکرد این بازیکن به حدی بود که بتوان از او به عنوان یکی از بهترین های فصل استقلال یاد کرد. آیاندا با این کیفیت می‌توانست در فهرست تیم ملی کشورش نیز قرار بگیرد اما لیست اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی نشانی از این بازیکن در خود نداشت. غیبت پاتوسی در تیم ملی آفریقای جنوبی در حالی چشم ها را به سمت خود خیره کرد که استیورات بکستر، سرمربی تیم ملی آفریقای جنوبی گفته بود که درهای تیم ملی به روی پاتوسی باز است اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

پاتوسی که توقع داشت به تیم ملی آفریقای جنوبی دعوت شود بعد از اینکه نامش را از قلم افتاده دید، در توئیتی معنا دارد نوشت:«مشکلی نیست»  واکنش پاتوسی را در داخل آفریقای جنوبی این طور تعبیر کرده اند که شاید بازیکن آفریقای استقلال اعتراضی به دعوت نشدن ندارد اما مشخص است که پاتوسی از درون بسیار شگفت زده و ناراحت است و عمیقا دوست داشت به تیم ملی کشورش فراخوانده شود.

فارغ از این مباحث آینده پاتوسی در تیم استقلال نیز به معمای ویژه بدل شده است. این بازیکن به کشورش رفته و درخواست هایی از باشگاه استقلال داشته و خواستار مبالغی شده که بعید است باشگاه استقلال توان پرداخت آن را داشته باشد. به این ترتیب می‌شود به نوعی پرونده این بازیکن با استقلال را نیز در روزهای آتی بیشتر مورد بررسی و کنکاش قرار داد.

پاتوسی در یازده بازی لیگ برای استقلال توانست 4 گل بزند و دو پاس گل بدهد که آمار خوبی محسوب می شود.

2

captcha
تازه ها
بیشتر