فوتبال ایران / شناسه خبر: 98867 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 16:51
|

مقصد احمدزاده در لیگ برتر کجاست؟

شاید هم فرشاد تمام تلاشش را بکند تا مثل برخی لژیونرها در اروپا بماند البته به قیمت ریسک بالای نیمکت نشینی‌های طولانی و بستن قراردادهایی که سراشیبی سقوط این بازیکنان را تسریع می‌کند.

سایت Tuwroclaw لهستان، ویتسلاو لاویتسکا با اعلام تصمیم جذب چند بازیکن جدید در خطوط دروازه، میانی و حمله جدایی 4 بازیکن شامل فرشاد احمدزاده، جورد کوترا، آئوگوستو و ایگور تاراسوو را تایید کرد.این رسانه لهستانی همچنین اعلام کرد فرشاد احمدزاده به لیگ برتر فوتبال ایران بازخواهد گشت.

فرشاد احمدزاده پس از جدایی از پرسپولیس با عقد قرارداد 12 ماهه‌ای به تیم اشلانسک وروتسواو در اکسترا کلاسای لهستان پیوسته بود.

در واقع احمدزاده که می خواست به لیگ بهتر و تیم باکیفیت تری منتقل شود حالا به باید به لیگ برتر خودمان برگردد اما سوال اینجاست که مقصد او کجاست؟آسیا برانکو دوباره او را می پذیرد یا باشگاهی مثل تراکتورسازی آغوشش را برای فرشاد باز خواهد کرد؟

شاید هم فرشاد تمام تلاشش را بکند تا مثل برخی لژیونرها در اروپا بماند البته به قیمت ریسک بالای نیمکت نشینی‌های طولانی و بستن قراردادهایی که سراشیبی سقوط این بازیکنان را تسریع می کند.

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر