فوتبال ایران / شناسه خبر: 98866 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 16:25
|

لیپی دوباره سرمربی چین

مارچلو لیپی برای دومین بار به عنوان سرمربی تیم ملی چین انتخاب شد تا هدایت این تیم را در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر برعهده داشته باشد. او از سال 2016 بیش از دو سال هدایت چینی ها را برعهده داشت اما پس از شکست مقابل ایران در یک چهارم نهایی از سمت خود کنار گذاشته شد.

اما امروز (جمعه) فدراسیون فوتبال چین تائید کرد که لیپی دوباره سرمربی چین شده است. در خبری که چینی ها منتشر کرده اند آمده است: مارچلو لیپی سرمربی ایتالیایی دوباره به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان چین انتخاب شده است.

لیپی ماه آینده برای چینی ها بازی با فیلیپین و تاجیکستان را تدارک دیده است.

دو مشتری روی برای محمدی

ایتارتاس گزارش کرد  براساس اظهارات احمد آدمیروف، مدافع کناری و 25 ساله ایرانی تیم گروژنی را ترک کرده است.اما هنوز مقصد آینده‌اش مشخص نیست.براساس آخرین اخباری که از منابع نزدیک به این بازیکن کسب شده، وی از 2 تیم روسی اسپارتاک و دینامومسکو پیشنهاد دارد.همچنین مورد توجه تیم‌های دیگری اروپایی از جمله دیناموزاگرب هم هست.محمدی که در سال 2016 به عضویت گروژنی درآمد،‌در مدت 3 سال 77 بازی برای تیم روسی انجام داد و 3 گل نیز زد.وی با گروژنی تا تاریخ 30  ژوئن قرارداد داشته و سپس بازیکن آزاد خواهد شد.این خبر در حالی عنوان می‌شود که چندی قبل رسانه‌ها از حضور احتمالی او در تیم زنیت روسیه خبر دادند.

لیست جوانان برای روسیه

آخرین اردوى آماده سازى تیم جوانان ایران به منظور حضور در تورنمنت روسیه با حضور ٢٠ بازیکن از ٧ خردادماه در تهران آغاز خواهد شد و اعضاى تیم در پایان این اردو روز ١٣ خرداد به منظور حضور در تورنمنت سن پترزبورگ که با حضور ١٢ تیم برگزار مى شود، راهى روسیه خواهند شد.

اسامى ٢٠ بازیکن دعوت شده در اردوى نهایى تیم جوانان به این شرح است؛علیرضا اسدآبادی،محمد رضا باقری،علیرضا رستمی جو،حسین زواری،علی زارع، علی بابایی، حسین نخودکار و سعید آهنی (تهران) حسین شاوردی، احمد رضا جلالی ، علیرضا باویه،حسین بیژنی و سید رضا موسویان(خوزستان) علی اصغر صادقی نسب (کرمان) محمد رضا محرمی و مهرشاد یزدانی سنگده(گیلان) علی سبحانی(همدان) یاسین سلمانی و محمد رضا عسگری(اصفهان) و آریا برزگر(فارس).

3-350

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر