فوتبال ایران / شناسه خبر: 98860 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 15:53
|

کاوه رضایی که امسال اولین فصل حضور خود در باشگاه کلوب بروژ بلژیک را پشت سر گذاشت در این تیم با فشار زیادی روبرو بود و در طول فصل بارها و بارها با انتقادات سخت و بی‌رحمانه مواجه شد.

رضایی که امسال به کلوب بروژ پیوست از آنجایی که با استانداردهای این تیم و لیگ بلژیک بازیکن گرانقیمتی محسوب می‌شد از همان آغاز به شدت در معرض توجه قرار داشت و بعد از هر بازی که در آن نمی‌توانست برای بروژ آنقدرها موثر باشد با انواع و اقسام حملات رسانه‌ای روبرو می‌شد.

اما در پایان فصل لیگ بلژیک، رسانه Het Laatste Nieuws با انتشار خبری مدعی شد که کاوه رضایی که از دید این رسانه فصل ناموفقی را در کلوب بروژ سپری کرده به زودی از این باشگاه بلژیکی جدا خواهد شد.

این رسانه بلژیکی می‌گوید کاوه رضایی که با قراردادی 5 میلیون یورویی به کلوب بروژ پیوسته بود به هیچ وجه نتوانست در این باشگاه انتظارات را برآورده کند. این رسانه به نقل از یکی از منابع نزدیک به باشگاه کلوب بروژ نوشت:«می‌شود چند نفر از بازیکنان بروژ را به عنوان کسانی که فصل ناکامی را پشت سر گذاشته‌اند معرفی کرد ولی هیچ‌کدام به اندازه کاوه رضایی ناموفق نبوده‌اند. او که گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه بود به ندرت توانست گل بزند و هرگز نتوانست راضی‌کننده ظاهر شود. جدایی او از بروژ قطعی به نظر می‌رسد.»

سایت «voetbal24» بلژیک هم نوشت عملکرد کاوه رضایی در اولین فصل حضورش در کلوب بروژ اصلا قانع کننده نبود به همین خاطر او بزودی این باشگاه را ترک خواهد کرد. جونیور وربرک، کارشناس باشگاه بروژ می گوید: برخی از بازیکنان به بزرگترین شکست تبدیل شدند. نمی توان این عملکرد رضایی را نادیده گرفت. گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه نتوانسته حتی یک گل برای تیمش بزند. سرنوشت او با باشگاه در شرایط کنونی تمام است.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر