ورزش ایران / شناسه خبر: 98852 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 14:45
|
بیمه رازی حق اتحادیه جهانی را پرداخت کرده است

کیومرث محرابی: مدیریت قبلی فدراسیون کشتی باید پاسخگو باشد

ماجرای بدهی فدراسیون کشتی به اتحادیه جهانی حالا به باشگاه ها رسیده است. کیومرث محرابی مدیر باشگاه بیمه رازی از اولین افردی است که به این بدهی واکنش داده و مدیریت قبلی فدراسیون را مسئول می داند.

بیمه رازی به عنوان یکی از تیم‌های مهم کشتی ایران است که در سال‌های اخیر کشتی گیران خارجی زیادی را جذب کرده است. به همین دلیل مسولان این تیم بیش از هر تیم دیگری در جریان پرداخت شدن یا نشدن حق ترانسفر کشتی گیران خارجی قرار دارند. کیومرث محرابی که به عنوان مدیر باشگاه بیمه رازی فعالیت می‌کند، با اشاره به بدهی سنگین فدراسیون کشتی به اتحادیه جهانی گفت:« در تمام 5 سالی که در کشتی حضور داشتیم، هدفمان این بود که در تمامی موارد از سایر تیم‌ها جلوتر باشیم. به همین دلیل از همان ابتدا این مبالغ را پرداخت کردیم.»

محرابی با اشاره به اینکه اتحادیه جهانی دستور العملی را در این رابطه ارائه کرده است، ادامه داد:« از فدراسیون کشتی دستور العمل اتحادیه جهانی را درباره حق ترانسفر کشتی گیران دریافت کردیم و خودمان ترجمه کردیم و طبق آن دستور العمل در تمامی این سال‌ها این مبالغ را به حساب فدراسیون کشتی واریز کرده ایم. این‌که فدراسیون کشتی به اتحادیه جهانی پرداخت نکرده موضوعی است که به خودشان مربوط است و خودشان هم باید پاسخگو باشند.»

او درباره دستور العملی که از سوی اتحادیه جهانی ارسال شده هم گفت:« بر اساس دستور العمل اتحادیه جهانی 2500 فرانک سوئیس برای کشتی گیران دارنده مدال جهانی و المپیک باید پرداخت شود و برای کشتی گیرن قاره‌ای هم 2000 و 1500 فرانک سوئیس پرداخت کردیم و از فدراسیون کشتی هم رسید دریافت کردیم. مدیریت فدراسوین هم باید این پول را به حساب اتحادیه جهانی پرداخت می‌کرد که ظاهرا این اتفاق رخ نداده است.»

او همچنین با اشاره به اهمیت حضور بیمه رازی در مسابقات لیگ برتر کشتی گفت:« بیمه رازی نقش حمایتی در کشتی دارد. هدف از حضور ما در لیگ کشتی کمک به کشتی و کشتی گیران بوده و به همین دلیل همیشه بیش از حد و تعهد خود هم کمک کردیم.  بنابراین دلیلی نداشت که با پرداخت نکردن حق ترانسفر به کشتی آسیبی وارد کنیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر