ورزش جهان / شناسه خبر: 98839 / تاریخ انتشار : 1398/3/2 02:05
|

واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست/ در رئال می‌مانم

مدافع فرانسوی رئال شایعات مربوط به جدایی‌اش از این تیم در پایان فصل را تکذیب کرد.

واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست/ در رئال می‌مانم

رافائل واران شایعاتی که درباره جدایی‌اش از رئال مادرید منتشر شده است را تکذیب کرد. در یکی دو ماه گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مدافع میان فرانسوی رئال مادرید پس از فصل مأیوس کننده‌ای که در این تیم سپری کرد، قصد دارد چالشی جدید را تجربه کند و حتی بازگشت هموطنش زین‌الدین زیدان هم نتوانسته او را به ماندن در سانتیاگو برنابئو متقاعد کند.

وی در یک مصاحبه اختصاصی با نشریه مارکای اسپانیا گفت: من خودم را نسبت به رئال مادرید مسئول می‌دانم. من کاپیتان چهارم تیم هستم. هشت سال است که اینجا بازی می‌کنم. فرایندی که ما در آن قرار داریم کاملاً طبیعی است. من نیازی به تغییر در چیزی که هستم نمی‌بینم و به بازیکنان جوان هم توصیه‌هایی می‌کنم.

واران افزود: من از پذیرش مسئولیت واهمه ندارم و از قبول نقش که سرمربی یا باشگاه به من می‌دهد نمی‌ترسم. من از ایفای نقش به عنوان مهره‌‌ای مهم و تأثیرگذار برای تیم فراری نیستم. همیشه اینگونه بوده‌ام و باز هم به همین شیوه به کارم ادامه خواهم داد.

واران 26 ساله سال 2011 از تیم لن فرانسه به رئال مادرید پیوست و در این مدت 276 بازی در تمام رقابت‌ها برای کهکشانی‌ها انجام داده و 12 گل هم زده است. او تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر