ورزش جهان / شناسه خبر: 98835 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 23:04
|

خامس مصمم به جدایی از بایرن

ستاره کلمبیایی بایرن تصمیم خود درباره آینده‌اش در این تیم را گرفته و قصد ندارد قرارداد قرضی‌اش با این باشگاه را دائمی کند.

خامس مصمم به جدایی از بایرن

مدیران بایرن مونیخ هنوز در مورد آینده خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی خود و تمایل برای دائمی کردن قرارداد او به جمع بندی نهایی نرسیده اند اما اسکای اسپورتس مدعی شد خود خامس قصد دارد آلمان را در تابستان ترک کند و در این مورد تصمیم نهایی خود را گرفته است.

گزینه خرید 42 میلیون یورویی در قرارداد خامس با بایرن مونیخ وجود دارد که بعید است باشگاه آلمانی تمایلی به فعال کردن آن داشته باشد اما علیرغم علاقه خامس به جدایی، هنوز هیچ باشگاهی برای خرید او پیشنهاد نداده است.

در هفته های اخیر اخباری در مورد تمایل یوونتوس به جذب این هافبک کلمبیایی و علاقه کریستیانو رونالدو به همبازی شدن دوباره با خامس منتشر شده اما این باشگاه ایتالیایی هنوز رسمی برای جذب خامس پیشنهاد نداده و مشخص نیست آیا خامس در لیست خرید سرمربی بعدی یوونتوس جای دارد یا خیر.

گزینه بازگشت به رئال مادرید هم در حال حاضر منتفی است زیرا زین الدین زیدان در اولین دوره حضور خود روی نیمکت این باشگاه نشان داد تمایلی به استفاده از خامس در ترکیب ندارد و در حال حاضر نیز خامس جایی در اندیشه های زیزو ندارد.  پس در این شرایط جدایی خامس از بایرن مونیخ قطعی به نظر می رسد اما هنوز نام باشگاه بعدی او در هاله ای از ابهام قرار دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر