فوتبال ایران / شناسه خبر: 98828 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 18:52
|
هدایتی و تأثیر آن روی بررسی‌های کمیته تحقیق و تفحص

قاضی‌زاده هاشمی: هزینه‌های سرخابی‌ها پیگیری می‌شود

احسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، درباره فعالیت‌های کمیته تحقیق و تفحص می‌گوید: «تا دو ماه آینده درباره هزینه‌های سرخابی‌ها صحن علنی تصمیم‌گیری می‌شود.»

قاضی‌زاده هاشمی: هزینه‌های سرخابی‌ها پیگیری می‌شود

کمیته تحقیق و تفحص مجلس، این روزها به طور جدی فعالیت‌های خود را به پیگیری مراودات مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اختصاص داده است. همزمانی این اتفاق با صدور حکم حسین هدایتی و رد مالی که برای او تعیین شده است، شاید بررسی‌های مجلس را وارد فاز جدیدی کند یا حتی کمک‌هایی که هدایتی به فوتبال کرده را زیر ذره‌بین قرار دهد.

احسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره بررسی‌هایی که در این کارگروه انجام شده این‌طور توضیح می‌دهد: «کارگروهی تشکیل شده از نمایندگان که بنده هم عضو هستم در رابطه با پرونده تحقیق و تفحص دو باشگاه استقلال و پرسپولیس. در این کارگروه یک گروه کارشناسی به مواردی چون اسپانسرینگ، قراردادها، تبلیغات و در کل مبالغی که طی یازده سال گذشته در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هزینه شده، ورود کرده‌اند. همه این موارد به جد پیگیری می‌شود و تا دو ماه آینده در صحن علنی مجلس در مورد آن صحبت و تصمیم گیری خواهد شد.»

باشگاه پرسپولیس در مقطعی، بخش عمده‌ای از هزینه‌های خود را از کمک‌های مالی حسین هدایتی تأمین می‌کرد و همین موضوع قطعاً باعث می‌شود که رد پای پول‌های هدایتی، باشگاه پرسپولیس را هم در کمیته تحقیق و تفحص با مشکلاتی رو به رو کند.

علاوه بر این یکی از نمایندگان مجلس، پیش از این اعلام کرده بود که در بررسی‌های کمیته تحقیق و تفحص، رد برخی تخلفات مالی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شده است و اعلام دقیق‌تر این تخلفات نیازمند بررسی‌های بیشتر است. با این حال اما همچنان کمیته تحقیق و تفحص ترجیح می‌دهد تا زمان مطرح شدن این پرونده‌ها در صحن علنی مجلس، با قطعیت درباره تخلفات مالی این دو باشگاه صحبتی مطرح نکند.

 

 

2- 300

 

captcha
تازه ها
بیشتر