فوتبال ایران / شناسه خبر: 98827 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 18:18
|

فرار از میزبانی پرسپولیس به دلیل هواداران زیاد!

مسئولان شهر مشهد می‌کوشند از زیر بار میزبانی فینال جام حذفی فرار کنند. آنها از صعود پرسپولیس می‌ترسند!

احتمال اینکه فینال جام حذفی در مشهد برگزار شود، کم نیست. حتی گفته می‌شود شانس مشهد برای میزبانی از فینال بیشتر ازدیگر شهر ها است اما یکی از مسئولان شهری مشهد اظهار نظر عجیبی درباره میزبانی در این بازی داشته است.

 حیدر خوش نیت، سرپرست فرمانداری شهر مشهد در گفت و گویی عجیب اعلام کرده اگر پرسپولیس به فینال جام حذفی برسد، احتمالا آن ها میزبانی این تیم را به عهده نخواهند گرفت! دلیل این شخص هم در نوع خودش جالب توجه است. پرسپولیس نباید به مشهد برود چون هواداران زیادی دارد. البته به گفته این آقا. او می‌گوید:« منتظر نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی هستیم و اگر پرسپولیس برنده این مسابقه شود و به فینال برسد به دلیل اینکه در مشهد هواداران زیادی دارد احتمالا میزبان جام حذفی نخواهیم بود. زیرا ورزشگاه ثامن الائمه آماده برگزاری مسابقه نیست و در ورزشگاه امام رضا(ع) هم محدودیت‌هایی برای برگزاری فینال جام حذفی داریم بنابراین نمی‌توانیم به احتمال زیاد میزبان فینال با حضور پرسپولیس باشیم. البته هنوز نه سازمان لیگ فوتبال ایران، نه هیات فوتبال و نه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی درخواستی برای برگزاری فینال جام حذفی به ما ارایه نکرده‌اند.»

جالب است که مشهدی ها به جای آنکه از فرصت های به دست آمده از میزبانی این بازی بهره ببرند وکسب درآمد کنند می‌خواهند با این اظهارات عجیب از زیر بار برگزاری آن فرار کنند. این همه نتیجه فوتبال دولتی است. اگر فوتبال خصوصی بود بدون شک از برگزاری چنین دیداری استقبال می‌شد و شهر میزبان می‌کوشید از راه برگزاری این بازی کسب درآمد کند.

1

captcha
تازه ها
بیشتر