فوتبال ایران / شناسه خبر: 98816 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 17:33
|

چهار تیم ساحلی درخواست دادند

مسابقات "World Winners Cup 2019" از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی در هفته اول مهر سال جاری در کشور ترکیه برگزار می‌شود. بر این اساس نامه‌ای به هیأت فوتبال استان‌ها ارسال و شرایط اعلام شده از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی در نامه قید شده است.تا روز آخر مهلت فدراسین به باشگاه ها چهار باشگاه به صورت مکتوب درخواست خود را به فدراسیون ارسال کردند که پس از بررسی کلیه جوانب، تیم‌های دارای صلاحیت از میان تیم‌های درخواست کننده معرفی خواهند شد.

دریانوردی سردار با زنیت

تور قهرمانی تیم فوتبال زنیت در فصل 2019 - 2018 لیگ برتر روسیه روز 26 می (5 خرداد) روی کشتی در مسیر رودخانه‌ها و کانال‌های آبی شهر سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود.کشتی حامل اعضای تیم زنیت سن‌پترزبورگ و هوادارانش پس از عبور از کانال‌های کریکووا و گریبویدوف به سمت اسکله شرمیتفسکو حرکت می‌کند. سپس زنیتی‌ها از طریق اتوبوس به ورزشگاه پیتروفسکی می‌روند که محل اصلی برپایی جشن قهرمانی خواهد بود.

بازی ذوب آهن 8 خرداد در دوحه

پیرو لغو دیدار ذوب آهن- النصر عربستان بنا بر اعلام دپارتمان امور بین الملل فدراسیون فوتبال با توجه به در پیش بودن ایام شب‌های قدر این بازی روز چهارشنبه هشتم خردادماه 98 ساعت 21  به وقت تهران در دوحه قطر برگزار می شود.گفتنی  است، کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این زمان این دیدار روز سه شنبه هفتم خردادماه اعلام کرده که به علت همزمانی با شبهای قدر با درخواست فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر تغییر زمان بازی موافقت شد.

بررسی گزینه‌های جانشینی اوکتاویو

پریا شهریاری رئیس کمیته فوتبال ساحلی در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ساحلی ایران گفت:« پس از همکاری طولانی مدت و پر دستاوردی که با اوکتاویو برزیلی داشتیم، اکنون باید یک مربی توانمند که سابقه بازیکنی و مربیگری در این رشته را داشته باشد، جایگزین اوکتاویو شود.گزینه‌ها در کمیته فنی و توسعه مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به اولویت‌هایی که وجود دارد، قطعاً بهترین تصمیم در کمیته فنی و توسعه زیر نظر انصاری‌فرد اتخاذ می‌شود.»

شهریاری گفت:« با توجه به عملکرد فنی فوق‌العاده بازیکنان تیم ملی و با در نظر گرفتن این موضوع که هاشم پور از تجربیات خوبی در مباحث فنی برخوردار است و سال‌ها دستیار اوکتاویو بوده ، برنامه‌ها و اردوهای تیم ملی تا انتخاب سرمربی متوقف نخواهد شد.»

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر