پرسپولیس / شناسه خبر: 98814 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 16:52
|

در انتظار یک رقابت جذاب: شیری – ماهینی

شیری حالا تبدیل به همان مدافع راستی شده که این تیم نیاز دارد. در چنین شرایطی باید منتظر فصل آینده و رقابت او با حسین ماهینی باتجربه باشیم که رقابتی فوق‌العاده جذاب خواهد بود.

در انتظار یک رقابت جذاب: شیری – ماهینی

 

مهدی شیری در ادامه نمایش‌های کم‌نقص خود در مقطع پایانی فصل، در بازی با السد هم نمایشی فوق‌العاده خوب و چشم‌نواز ارائه کرد. او که عبدالکریم حسن مدافع چپ بلندقامت و تکنیکی حریف را که بهترین بازیکن سال آسیا هم به حساب می‌آید مقابل خود می‌دید، در حمله و دفاع فوق‌العاده کار کرد و یکی از سه بازیکن برتر پرسپولیس بود.

این مدافع بار‌ها در زمان باز شدن تیم و انتقال بازی از دفاع به حمله، به سرعت پیش می‌رفت و به قول معروف روی دست هافبک‌های کناری حاضر می‌شد. مهدی شیری با کار‌های ترکیبی و پاس‌های سالم نقش موثری در شکل‌گیری حملات تیمش از سمت راست داشت و شاید اگر بازیکنان کناردستی‌اش بهتر او را می‌دیدند و راهش می‌انداختند، با ارسال‌ها و پاس‌های رو به عقب خود موقعیت‌های بیشتری هم می‌ساخت.

شیری در دفاع هم بموقع جمع می‌شد و اجازه نداد عبدالکریم حسن آن جناح را به محل تاخت و تاز خود تبدیل کند. شماره ۱۷ پرسپولیس از این بازی مهم هم نمره قبولی گرفت و حالا تبدیل به همان مدافع راستی شده که این تیم نیاز دارد. در چنین شرایطی باید منتظر فصل آینده و رقابت او با حسین ماهینی باتجربه باشیم که رقابتی فوق‌العاده جذاب خواهد بود.

 

11 – 210

 

captcha
تازه ها
بیشتر