پرسپولیس / شناسه خبر: 98813 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 16:50
|

پرسپولیس مثل بارسا و بایرن دنبال دوگانه

پرسپولیس در صورت قهرمانی جام حذفی، دوگانه داخلی ایران را می‌برد و فعلا در مسیر تیم‌های بزرگ اروپا مثل بایرن مونیخ و بارسلونا قرار دارد. هر چند یک مرحله از این تیم‌ها عقب‌تر است.

پرسپولیس مثل بارسا و بایرن دنبال دوگانه

 

شاگردان برانکو بعد از هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر، حالا دنبال قهرمانی جام حذفی و شکستن طلسم ناکامی هشت ساله‌شان در این رقابت‌ها هستند.

پرسپولیس طی چهار سال اخیر با برانکو همواره با بدشانسی و همین‌طور اشتباهات داوری در مراحل نیمه‌نهایی، یک‌چهارم نهایی و البته یک بار هم در همان مرحله‌ی یک‌شانزدهم با غافلگیری مقابل قشقایی شیراز از این رقابت‌ها کنار رفته‌اند اما حالا در نیمه‌نهایی هستند و فارغ از استرس و هیاهوی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی در جام حذفی و دبل داخلی فکر می‌کنند.

پرسپولیس در صورت قهرمانی جام حذفی، دوگانه داخلی ایران را می‌برد و فعلا در مسیر تیم‌های بزرگ اروپا مثل بایرن مونیخ و بارسلونا قرار دارد. هر چند یک مرحله از این تیم‌ها عقب‌تر است. بایرن مونیخ و بارسلونا بعد از قهرمانی در لیگ‌های آلمان و اسپانیا حالا در فینال جام حذفی کشورهایشان به ترتیب باید با لایپزیش و والنسیا دیدار کنند اما پرسپولیس فعلا در نیمه‌نهایی حضور دارد.

همچنین از بین لیگ‌های بزرگ اروپا منچسترسیتی موفق شده در انگلیس جام قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را ببرد که البته آنها جام اتحادیه را هم برده‌ و سه‌گانه را فتح کرده‌اند.

 

11 – 190

 

 

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر