فوتبال ایران / شناسه خبر: 98797 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 15:01
|

وحید امیری 31 ساله که تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد با امضای قراردادی دو ساله از پرسپولیس به ترابزون‌اسپور پیوست، در آستانه جدایی از این تیم ترکیه‌ای قرار دارد. بازیکن تیم ملی کشورمان که شروع خوبی در جمع آبی‌ و عنابی‌های شهر ترابزون داشت، مدتی است که نتوانسته انتظارات اونال کارامان، سرمربی این تیم را برآورده کند و جایگاه خود در ترکیب اصلی آبی‌وعنابی‌ها را به اولجای شاهان واگذار کرده است.

بر اساس گزارش نشریه «دامگا» ترکیه، وحید امیری که نتوانسته انتظارات را برآورده کند در لیست خروجی باشگاه ترابزون‌اسپور قرار داد و مسیر طرفین یا با فسخ قرارداد یا فروش این بازیکن به باشگاه دیگری از هم جدا خواهد شد. دستمزد بالای امیری هم یکی از دلایل اصلی پایان همکاری طرفین است.

وحید امیری بابت بازی در فصل اول حضورش در ترابزون‌اسپور دستمزدی معادل 750 هزار یورو در سال دریافت می‌کند و در صورت ادامه حضورش در این تیم بابت فصل دوم هم 650 هزار یورو نصیبش خواهد شد.

البته با وجود شایعه خروج امیری از تیمش ستاره ایرانی ترابزون در حالی که بازی بعدی تیمش را به دلیل سه اخطاره بودن از دست داده اما در اردوی بعدی تیمش حضور دارد. ترابزون قصد دارد یک اردو در کشور آلمان برگزار کند و مسوولان این باشگاه پاسپورت وحید امیری را هم برای حضور در این اردو گرفته اند.


12-165

captcha
تازه ها
بیشتر