ورزش ایران / شناسه خبر: 98796 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 14:43
|

تکلیف برگزاری انتخابات 2 هیات کشتی دیگر مشخص شد / یک هیات همچنان بلاتکلیف

با برگزاری انتخابات دو هیات دیگر و مشخص شدن رئیس این دو هیات تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی فقط یک هیات دیگر باقی می ماند.

انتخابات چند هیات کشتی از دوره ریاست رسول خادم در فدراسیون کشتی بلاتکلیف مانده بود که یکی از دلایل تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون هم همین بود.

در دوره سرپرستی حمید بنی تمیم انتخابات ریاست چند هیات از جمله اردبیل و کردستان برگزار شد اما دوره سرپرستی او برای برگزاری انتخابات چند هیات جواب نداد و در نهایت با کنار رفتن او سه هیات همچنان بلاتکلیف ماندند.  

حالا با مشخص شدن سرپرست جدید فدراسیون کشتی و حضور بهروز نعمتی به عنوان سرپرست انتخابات این هیات‌‌های بلاتکلیف هم برگزار می‌شود و حالا زمان برگزاری انتخابات دو هیات از سوی فدراسیون کشتی مشخص شده است.

به این ترتیب انتخابات ریاست هیات کشتی چهارمحال بختیاری 12 خرداد برگزار می‌شود و تکلیف هیات کشتی هرمزگان هم 19 خرداد مشخص می‌شود.

در این بین هنوز وضعیت یک هیات نامشخص است و آن هم هیات کشتی کهکلویه و بویر احمد است که هنوز نامشخص است اما به احتمال زیاد انتخابات این هیات هم قبل از پایان خرداد برگزار می‌شود تا انتخابات ریاست فدراسیون هم بلافاصله انجام شود.

5

captcha
تازه ها
بیشتر