ورزش ایران / شناسه خبر: 98795 / تاریخ انتشار : 1398/3/1 14:40
|

ویزای ایتالیا با رایزنی سرپرست فدراسیون کشتی رسید / سه کشتی گیر شاید جا بمانند

تیم ملی کشتی آزاد امشب در حالی راهی ایتالیا می شود که ویزای این تیم بعد از به وجود آمدن مشکلات زیاد در نهایت با رایزنی بهروز نعمتی صادر شد. هر چند که هنوز سه کشتی گیر هم منتظر هستند.

تیم ملی کشتی آزاد در حالی امشب راهی کشور ایتالیا می‌شود که در روزهای گذشته این شایعه مطرح شده بود که شاید به دلیل صادر نشدن ویزا سفر این تیم لغو شود.

به دلیل مشکلات سیاسی که در این روزها وجود دارد سفر بسیاری از تیم‌ها به اروپا به دلیل صادر نشدن ویزا لغو می‌شود که آخرین آن تیم ملی تکواندو است که بعد از تاخیر فراوان در نهایت ناقص راهی مسابقات جهانی انگلیس شد. به همین دلیل هم سفر تیم ملی کشتی آزاد به ایتالیا برای حضور در تورنمنت ساساری با مشکلات زیادی همراه شد اما ظاهرا مشکل این تیم حل شده است و شاگردان محمدی امشب از طریق مسکو راهی ایتالیا می شوند. 

با وجود مشکلات زیادی که هم به لحاظ صدور روادید و هم به لحاظ مالی اما تیم ملی کشتی آزاد ویزای سفر به ایتالیا را با رایزنی‌هایی که بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی انجام داد، گرفت و تیم تقریبا بدون مشکل راهی ایتالیا می شود.

البته شنیده شده در همین تیم هم سه نفر بدون ویزا ماندند که به احتمال زیاد نمی‌توانند راهی ایتالیا شوند. این سه نفر با نظر غلام رضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد خیلی دیر به ترکیب تیم ملی اضافه شدند و به همین دلیل هم ویزای این سه کشتی گیر انجام نشده است.

ظاهرا این سه کشتی گیر هم خیلی دیر برای انجام مصاحبه راهی سفارت شدند و از همان ابتدا هم مسولان سفارت اعلام کرده بودند که حداقل باید 14 روز قبل این کار انجام می شد اما تاخیری که در این باره وجود داشت باعث شد تا این سه نفر نتوانند ویزای خود را دریافت کنند. 

5

captcha
تازه ها
بیشتر