فوتبال ایران / شناسه خبر: 98782 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 16:52
|

خوره بایرامان درباره دلیل گلزنی‌های بیشتر سردار آزمون در زنیت نسبت به دوره حضورش در روبین‌کازان گفت:« فکر می‌کنم سردار آزمون علاوه بر زنیت چیزهای بیشتری از سرمربی‌مان (قربان بردیف) در روبین‌کازان و روستوف یاد گرفت، البته توانمندی‌های فنی بازیکنان تیم زنیت بیشتر از من یا دیگر بازیکنان روبین‌کازان است. اعتراف می‌کنم این مساله‌ای است که می‌تواند باعث پیشرفت بازیکنی شود. در زنیت بازیکنانی همانند دریوسی، نوبوآ یا آرتم جیوبا به سردار آزمون برای گلزنی برنامه دادند.»

همبازی سابق سردار در  روبین‌کازان و روستوف افزود:«آزمون با وجود گل‌نزدن در برخی‌ها توانست گل‌های زیادی به ثمر رساند. او مهاجمی است که به خوبی و با سرعت در خط دفاعی حریف باز می‌شود و همچنان گل می‌زند. سردار آزمون شایسته این موفقیت‌ها است و به خوبی کارش را انجام داد. او علاوه بر ستاره شدن در فوتبال روسیه می‌تواند در 5 لیگ معتبر اروپایی بازی کند.»

بایرامان درباره شایستگی زنیت سن‌پترزبورگ برای قهرمانی در لیگ برتر روسیه گفت:«زنیت پس از پایان نیم‌فصل نخست سردار آزمون، راکیتسکی و باریوس را جذب کرد که در تمام بازی‌های نیم‌فصل دوم به میدان رفتند و باعث قهرمانی این تیم شدند.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر