ورزش ایران / شناسه خبر: 98781 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 16:44
|

چه کسی مدیران کل را تحت فشار قرار داده است؟ / انگشت اتهام به سوی امیر رضا خادم!

امضای زورکی از هیات های کشتی توسط مدیران کل با فشار یک کاندیدای خاص به بحث اصلی این روزها تبدیل شده است. اتهامی که متوجه امیر خادم می شود اما چرا باید این اتهام به سمت او باشد؟

ایران ورزشی - امضای زوری از روسای هیات‌های کشتی چند روزی است که به سوژه داغ رسانه‌ها تبدیل شده است. به خصوص بعد از این‌که نامه 20 نفر از روسای هیات‌های کشتی به وزارت ورزش وجوانان ارسال شد و بعد 5 نفر از این جمع مدعی شدند که امضای آن‌ها یا جعلی بوده و یا سوءاستفاده شده است! بعد از رسانه‌ای شدن این ماجرا برخی از روسای هیات‌ها عنوان کردند که مدیران کل ورزش و جوانان در استان‌ها هم با اصرار و حتی تهدید به دنبال گرفتن امضا و رای به نفع یکی از کاندیدای خاص هستند!

اتفاقی عجیب که این سوال را به وجود می‌آورد که چه کسی از این ماجرا سود می‌برد؟ در بین کاندیداهای کشتی کدام یک این توان را دارند که بتوانند با مدیران کل استان‌ها ارتباط بگیرند؟ یا تا این حد آن‌ها را تحت فشار بگذارند که برای منافع یک نفر کار کنند؟ خیلی زود انگشت اتهام‌ها به سوی امیر رضا خادم رفت. کسی که مدتی معاون وزیر ورزش و جوانان بود و در بسیاری از استان‌ها دوستان خود را به مدیر کلی انتخاب کرده است. به طور مثال امیر عفراتی که حالا به امیر غفرانی تغییرنام داده است، به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان البرز انتخاب شد که در دوران ریاست امیر خادم در فدراسیون کشتی، عفراتی آن زمان و غفرانی الان، نایب رئیس امیر خادم بود.

حتی اگر فرض بر این باشد که هیچ‌یک از مدیران کل رفقای امیر خادم نبودند و خادم نقشی در انتخاب آن‌ها نداشته اما به واسطه مسئولیتی که در وزارت ورزش و جوانان داشت، در مراسم معارفه آن‌ها حضور داشته و در واقع تقریبا تمامی آن‌ها حکمشان را از امیر خادم گرفته‌اند. شاید هم به همین دلیل است که حالا وقتی خبر دخالت مدیران کل استان‌ها در گرفتن رای و یا امضا به سود یک کاندیدای خاص مطرح منتشر می‌شود نا خودآگاه اذهان به سوی امیر رضا خادم معطوف می‌شود. حال این‌که او تا چه اندازه در این باره تلاش کرده و تا چه میزان تلاش او اثر گذار بوده نا مشخص است.

امیر رضا خادم این روزها خیلی تحت فشار قرار گرفته است و به شدت به دلیل گفتار و رفتار مورد نقد قرار گرفته است. او به شدت در این روزها به دلیل اظهارات متناقضش در زمان‌های مختلف تحت فشار قرار گرفته است. آخرین اتفاقی که برای او رخ داد مربوط به انتقادش از نعمتی بود. او در حالی از نعمتی سرپرست جدید فدراسیون کشتی به بهانه مهندسی کردن انتخابات انتقاد کرده است که حالا فیلمی از او منتشر شده که در نشست خبری خود عنوان کرده مهندسی کردن انتخابات حق طبیعی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک است.

captcha
تازه ها
بیشتر