فوتبال ایران / شناسه خبر: 98777 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 16:31
|

کاوه در فهرست ناموفق‌ترین‌ها

فهرست تیم منتخب ناموفق‌ترین بازیکنان فصل جاری ژوپیلر لیگ بلژیک از نگاه شبکه تلویزیونی RTBF شامل لتیسا (کلوب بروژ)، ورانگس (اندرلشت)، سانه (اندرلشت)، دکارلی (کلوب بروژ)، میلیچ (اندرلشت)، تریبل (اندرلشت)، ماکارنکو (اندرلشت)، زولی (اندرلشت)، کاوه رضایی (کلوب بروژ)، سا (استاندارد لیژ) و باکالی (اندرلشت) هستند.

این رسانه بلژیکی در دلیل انتخاب کاوه رضایی آورده است: ناامیدترین بازیکن خط حمله کاوه رضایی بود که تلاش زیادی برای عبور از مشکلاتش در کلوب بروژ کرد.

کاوه رضایی پس از گذراندن 2 فصل درخشان در شارلوا تابستان گذشته راهی کلوب بروژ شد اما در تیم جدیدش به خاطر مصدومیت‌های بدهنگام نتوانست به گلزنی‌هایش ادامه داد. مدیر این تیم مطرح بلژیکی از تصمیم خود برای حفظ کاوه رضایی در فصل آینده خبر داده بود.

پایان اردوی نوجوانان

سومین اردوی انتخابی تیم ملی زیر 16 سال در مرکز ملی فوتبال به پایان رسید. این اردو با حضور 54 بازیکن استعدادیابی شده از هفته گذشته آغاز شده بود و بازیکنان حاضر در این اردو زیر نظر کادرفنی تیم ملی در دو نوبت صبح و عصر تمرین کردند.

تعدادی از بازیکنان روز شنبه از اردو خارج شدند و تعدادی دیگر نیز جهت آنالیز هرچه بیشتر تا سه شنبه در اردو حضور داشتند.

اردوی بعدی تیم نوجوانان از 18 الی 24 خرداد ماه پیگیری خواهد شد وعلاوه بر بازیکنانی که در سه مرحله اردوی انتخابی قبلی به اردو دعوت شده بودند ، تعدادی از بازیکنان استعدادیابی شده جدید نیز در اردوی پیش‌رو در مرکز ملی حضور خواهند داشت تا شانس دیده شدن برای تمام بازیکنان در سطح کشور یکسان باشد و کادرفنی با دست باز ترکیب نهایی مورد نظر خود را انتخاب کند.

باخت جوانان در اهواز

عصر دوشنبه تیم جوانان مقابل منتخبی از بازیکنان خوزستانی شاغل در لیگ برتر در در ورزشگاه غدیر اهواز بازی کرد. شاگردان پورموسوى در نیمه نخست مقابل بازیکنان باتجربه اى مثل غبیشاوى ، ریکانى، حمودى، محمد طیبى ، وحید نامدارى و دیگر بازیکنان خوزستانى شاغل در لیگ برتر عملکرد خوبى داشتند تا بازى با تساوى بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم در دقیقه ٧٥ رضا نعامى بازیکن استقلال خوزستان موفق به گشودن دروازه شد و امید سینگ در دقیقه ٩١ روى یک ضربه پنالتى گل دوم را به ثمر رساند تا این بازى با شکست دو بر صفر جوانان به پایان برسد.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر