پرسپولیس / شناسه خبر: 98767 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 14:51
|

باقری: هدیه‌ی باشگاه به ژاوی، پیراهن من نبود

پیراهنی که پرسپولیس به ژاوی هدیه کرد، شماره‌اش 6 بود اما باقری می‌گوید که این شماره تنها بخاطر علاقه‌ی ژاوی انتخاب شده: «شماره پیراهن من نبود و بخاطر علاقه ژاویبه شماره 6 آن را انتخاب کردند.

باقری: هدیه‌ی باشگاه به ژاوی، پیراهن من نبود

 

پیراهنی که باشگاه پرسپولیس به ژاوی هدیه کرد، شماره‌اش 6 بود اما کریم باقری می‌گوید که این شماره نه بخاطر او، بلکه تنها بخاطر علاقه‌ی ژاوی انتخاب شده است: «شماره پیراهن من نبود. یک پیراهن اهدایی از سوی باشگاه بود که بخاطر علاقه ژاوی به شماره 6 انتخاب شد.»

باقری سپس در تمجید از این ستاره‌ی اسپانیایی می‌گوید: «برای همه بازیکنان پرسپولیس و کل باشگاه افتخار بزرگی بود که این بازیکن در ورزشگاه آزادی و مقابل همه ما از فوتبال خداحافظی کرد. امثال ژاوی را نمی‌شود در یک جمله توصیف کرد از این جهت که او در تمام دوران فوتبالش از نظر اخلاقی و فنی در دنیا بهترین بود. تا سال‌های سال بازیکنی همانند ژاوی نخواهیم دید.»

حرف‌های پایانی او هم گویای نگرانی‌اش نسبت به حاشیه‌های ایجادشده در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان است: «همه عوامل دو باشگاه از مدیریت گرفته تا کادرفنی و بازیکنان باید دقت کنند که در صحبت‌هایشان به حواشی دامن نزنند. به هیچ وجه نباید در صحبت‌ها کری یا تهدید باشد که هواداران دو تیم را تحریک کند و خدای‌نکرده اتفاقات تلخ ورزشگاه آزادی تکرار شود.»

 

11 – 180

 

captcha
تازه ها
بیشتر