پرسپولیس / شناسه خبر: 98759 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 14:40
|

استوری معنادار هافبک عراقی: بشار رسن برنمی‌گردد؟

بشار رسن که بابت این فصل و فصل گذشته 70 درصد از طلبکار است، امروز (سه‌شنبه) تهران را ترک و یک استوری هم در اینستاگرامش منتشر کرد که بی‌شباهت به خداحافظی نبود.

استوری معنادار هافبک عراقی: بشار رسن برنمی‌گردد؟

 

مکمل خبری که در مورد سفر بشار رسن به قطر برای مذاکره با باشگاه‌های این کشور نوشته بودیم، شایعه‌ی بازنگشتن او به تهران است که امروز بر سر زبان‌ها افتاده. هافبک عراقی پرسپولیس  همان‌طور که پیش از جراحی‌اش گفته بود، ابتدا به کشورش می‌رود و بعد از دو هفته استراحت، راهی قطر خواهد شد تا ادامه‌ی درمانش را آنجا انجام بدهد.

بشار رسن البته پیش از ترک تهران یک بار دیگر به دیدار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رفت تا شاید بتواند بخشی از مطالبات معوقه‌اش بگیرد و راهی بیابد برای ماندن اما این بار هم مثل همیشه دست خالی باشگاه را ترک کرد و حتما همان موقع به فکر خداحافظی افتاده است.

بشار رسن که بابت این فصل و فصل گذشته 70 درصد از طلبکار است، امروز  (سه‌شنبه) تهران را ترک و یک استوری هم در اینستاگرامش منتشر کرد که بی‌شباهت به خداحافظی نبود.

این بازیکن عراقی پای عکسی که در فرودگاه امام خمینی از خودش منتشر کرده، نوشته: «با رفتنم به پرسپولیس تنها چیزی که نصیبم شد، عکس گرفتن با جام بود و دیگر هیچ. بعد از پنج ماه انتظار...ممنون.» 

---

 

11 – 180

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر