پرسپولیس / شناسه خبر: 98757 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 13:18
|

ترابی حرفش درباره‌ی جدایی را پس گرفت: قرارداد دارم و می‌خواهم بمانم

ترابی ادعا کرده که ناز حرفهایش سوئ‌برداشت شده و او چیزی درباره جدایی از پرسپولیس نگفته است.

ترابی: قرارداد دارم و می‌خواهم بمانم

 

از بین همه‌ی حرف‌های مهدی ترابی بعد از بازی با السد، فقط این جمله که «بعد از جام حذفی درباره آینده صحبت می‌کنم» جلب توجه کرد. از او درباره‌ی پیشنهادهای خارجی و همین‌طور ماندن یا رفتنش از پرسپولیس پرسیده بودند و ترابی هم گفته بود که فعلا تصمیمی نگرفته. این بازیکن البته به قرارداد دو سال و نیمه‌اش با پرسپولیس اشاره نکرد و اشتباهش همین بود که باعث شد جدایی او در پایان فصل را متصور شویم.

مهدی ترابی اما خیلی زود حرف‌هایش را پس گرفت و از علاقه‌اش به ماندن در پرسپولیس گفت: «من هیچ حرفی در مورد رفتن نزدم و گفتم همه تمرکز من روی بازی با سپاهان است. حضور در پرسپولیس افتخار بزرگی است و از صحبت‌های من سوءبرداشت شده. من دوست دارم سال‌ها در پرسپولیس بمانم اما امیدوارم شرایط هم فراهم باشد تا این اتفاق رخ بدهد. به هر حال فوتبالیست‌ها دوست دارند بدون دغدغه بازی کنند.»

و ادامه داد: «قرارداد من با پرسپولیس دو سال و نیمه است و یکی از بندهایش این است که اگر پیشنهاد خوب خارجی داشته باشم، می‌توانم با موافقت باشگاه بروم وگرنه در تیم‌های معمولی بازی نمی‌کنم چراکه پرسپولیس از همه این تیم‌ها بزرگ‌تر است. از بازی در پرسپولیس لذت می‌برم و این تیم را که از بچگی دوست داشتم، با قلبم انتخابش کردم. پس دلیلی ندارد که در این شرایط بخواهم به تیم‌های دیگر فکر کنم. البته آرزوی هر بازیکنی، بازی کردن در سطح اول اروپاست و این اتفاق افتخاری برای باشگاه پرسپولیس، هواداران و خود بازیکن خواهد بود اما این‌طور نیست که من هر موقع بخواهم، بتوانم بروم. من با پرسپولیس قرارداد دارم و اگر روزی پیشنهادی داشته باشم، حتماً با مسئولان باشگاه و آقای برانکو مشورت می‌کنم.»

 

11 – 270

 

captcha
تازه ها
بیشتر