پرسپولیس / شناسه خبر: 98751 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 11:56
|

بسته خبری پرسپولیس: بیرانوند، از احضار تا مصدومیت

علیرضا بیرانوند هم مصدوم شد و هم کمیته اخلاق فدراسیون احضارش کرد.

بسته خبری پرسپولیس: بیرانوند، از احضار تا مصدومیت

 

احضار بیرانوند به کمیته اخلاق

کمیته اخلاق فدراسیون تازه‌ترین اطلاعیه‌اش را درباره‌ی علیرضا بیرانوند صادر و اعلام کرد: «با توجه به انتشار فیلم برخورد ناشایست دروازه‌بان پرسپولیس با مامور زحمت‌کش نیروی انتظامی در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس‌جنوبی که در رسانه‌ها انتشار یافت، پرونده‌ای در این رابطه در کمیته اخلاق تشکیل و نامبرده برای ساعت 15 چهارشنبه اول خرداد به کمیته اخلاق احضار شد.

 

رسن امروز می‌رود

بازیکن عراقی پرسپولیس امروز به کشورش برمی‌گردد. بشار رسن که هفته گذشته کتف خود را جراحی کرده بود، امروز برای سپری کردن دوران نقاهتش راهی عراق خواهد شد. رسن در بغداد استراحت می‌کند و سپس برای پیگیری درمانش به قطر می‌رود.

 

برنامه قرمزها برای سپاهان: دو روز استراحت و شش تمرین

پرسپولیس در دو روز آینده استراحت خواهد کرد و پس از آن تمریناتش ساعت 18 هر روز برگزار می‌شود. قرمزپوشان امروز و چهارشنبه را استراحت می‌کنند و تمرینات‌شان برای بازی با سپاهان از ساعت 18 پنجشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز می‌شود. تمریناتی که تا دوشنبه هفته آینده در همین ساعت برگزار خواهد شد. پرسپولیس سه‌شنبه آخرین تمرین خود را ساعت 11 انجام می‌دهد و پس از آن برای بازی با سپاهان راهی اصفهان می‌شود.

 

بیرانوند ام‌آر‌آی می‌گیرد

دروازه‌بان پرسپولیس که بعد از بازی با السد لنگ‌لنگان ورزشگاه آزادی را ترک کرد، باید ام‌آر‌آی بگیرد. علیرضا بیرانوند در همان نیمه اول بازی مصدوم شد و حتی احتمال داشت در نیمه دوم به میدان نرود. برای همین رادوشویچ بین دو نیمه مشغول گرم کردن شد. با این حال بیرانوند تا پایان بازی در زمین ماند و از آنجا که در پایش درد داشت، قرار شد برای روشن شدن وضعیت مصدومیتش ام‌آر‌آی بگیرد.

 

سیدجلال به سپاهان می‌رسد

مصدومیت سیدجلال حسینی و حذفش از ترکیب بازی با السد نگران‌کننده بود اما قرار نیست در بازی با سپاهان هم تکرار شود. مشکلی که باعث خط خوردن کاپیتان شد، درد همسترینگ او موقع گرم کردن بود که البته جدی نیست و سیدجلال می‌تواند مقابل سپاهان بازی کند.

 

11 – 350

 

captcha
تازه ها
بیشتر