ورزش جهان / شناسه خبر: 98745 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 01:51
|

امباپه ساز جدایی سر داد

ستاره جوان پاری‌سن ژرمن احتمال جدایی‌اش از این باشگاه در پایان فصل را رد نکرد و به شایعه پیوستنش به رئال مادرید دامن زد.

امباپه ساز جدایی سر داد

کیلیان امباپه 20 ساله که از جانب انجمن ملی فوتبالیست‌های حرفه‌ای فرانسه (UNFP) به عنوان بهترین بازیکن فصل لوشامپیونه و بهترین بازیکن جوان فصل این رقابت‌ها معرفی شد، اشاره کرد ممکن است در تابستان پیش‌رو از پاری‌سن‌ژرمن جدا شود و به شایعه پیوستنش به رئال مادرید دامن زد.

ستاره فرانسوی پاری‌سن‌‌ژرمن پس از دریافت این عناوین گفت: این فصل هم ناامیدهایی وجود داشت، اما این هم جزئی از فوتبال است و در نهایت ما موفق به قهرمانی در لوشامپیونه شدیم. مایلم از بازیکنان، سرمربی تیم و باشگاه دوباره تشکر کنم. کسب این عناوین برایم مهم بود. من چیزهای زیادی در پاری‌سن‌ژرمن آموختم.

وی افزود: فکر می‌کنم زمانش رسیده که مسئولیت بیشتری در تیم داشته باشم. امیدوارم این مسئولیت را در پاری‌سن‌ژرمن داشته باشم که اگر این اتفاق بیفتد، مایه مباهات من خواهد بود یا اینکه ممکن است در جایی دیگر و در پروژه‌ای جدید این مسئولیت را بگیرم. مایلم از همه تشکر کنم.

امباپه در ادامه در مواجهه با این پرسش که «با توجه به اظهارنظری که می‌کنید به نظر تضمینی برای ماندن‌تان در پاری‌سن‌ژرمن وجود ندارد. درست است؟»، اظهار داشت: من چیزی را که باید می‌گفتم را گفتم. وقتی در چنین وضعیتی هستید، می‌توانید پیام‌تان را بدهید و فکر می‌کنم من پیامم را دادم.

امباپه که در سال 2017 از موناکو با قراردادی به ارزش 145 میلیون یورو به علاوه 35 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، تا کنون در 86 بازی از رقابت‌های مختلف 59 گل برای PSG به ثمر رسانده است.

کیلیان این فصل هم عملکرد خوبی از خود نشان داده و 38 گل در 42 بازی برای پارس‌سن‌ژرمن زده است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر