فوتبال ایران / شناسه خبر: 98741 / تاریخ انتشار : 1398/2/30 19:26
|
شماره 10 تیم ملی و نیاز به دیده شدن

در انتظار تصمیم بزرگ کریم

کریم خوب می داند برای حضور در ترکیب اصلی و تغییر شرایط در ترکیب تیم ملی باید جلوی چشم ویلموتس باشد و در بهترین سطح بازی کند.

کریم انصاری‌فرد بازیکن شماره 10 تیم ملی است اما به اندازه شماره 10 در تیم ملی جایگاه درست و درمانی نداشته است.

کریم در دو جام جهانی بازی کرده اما در تمام این سال‌ها و همین دو تورنمنت بازیکن اصلی تیم ملی نبوده است.کریم در سه دوره جام ملتهای آسیا حاضر بوده اما نه در تیم قطبی ،نه در دوره 8 ساله کی‌روش ستون تیم ملی نبوده است.

انصاری فرد در حالی 29 سالگی را پشت سر می گذارد 10 سال است  به تیم ملی دعوت می شود اما در این ده سال 72 بازی ملی انجام داده و مثلا با همدوره ای نامدارش احسان حاج صفی از نظر تعداد بازی ملی فاصله زیادی دارد.

کریم در 29 سالگی اما مثل بیشتر بازیکنان تیم ملی دوره تازه ای را با مارک ویلموتس آغاز خواهد کرد و حتما می داند که نگاه این مرد بلژیکی با آنچه کی‌روش در مورد او فکر می‌کرد و حضور صرف در فوتبال اروپا بود ،تفاوت می کند.

البته کریم در یونان بازیکن موفقی بود و تا آستانه آقای گلی پیش رفت اما انتقال به انگلیس و بازی در چمپیونشیپ برایش حداقل تا الان خوب نبوده است.

در واقع شاید تغییرات در کادر فنی تیم ملی برای انصاری‌فرد منجر به اتخاذ تصمیم  مهمی شود .کریم خوب می داند برای حضور در ترکیب اصلی و تغییر شرایط در ترکیب تیم ملی باید جلوی چشم ویلموتس باشد و در بهترین سطح و بالاترین کیفیت خودش بازی کند.در واقع نیمکت نشینی‌های طولانی و بازی‌های سه چهار دقیقه ای در فارست نمی‌تواند متضمن حضورش در تیم ملی باشد و شاید همان موقعیت نیم بند در ترکیب را از دست بدهد.

با این شرایط احتمالا باید منتظر یک تصمیم بزرگ از کریم باشیم.تصمیمی که سرانجام او را در تیم ملی تبدیل به ستون و یکی از سه کاپیتان  و بزرگتر تیم کند.

3-670

 

captcha
تازه ها
بیشتر