پرسپولیس / شناسه خبر: 98712 / تاریخ انتشار : 1398/2/30 14:45
|

وعده‌ی پرسپولیس برای پرداخت به خارجی‌ها: ۱۰ روز دیگر

مجموع مطالبات جاری بازیکنان خارجی پرسپولیس نزدیک به ۲۰۰ هزار یورو است که ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده بخش عمده‌ای از این مبلغ را تا ۱۰ روز آینده به رسن، رادو و بودیمیر پرداخت خواهد کرد.

وعده‌ی پرسپولیس برای پرداخت به خارجی‌ها: ۱۰ روز دیگر

 

باشگاه پرسپولیس به بازیکنان خارجی‌اش قول داد که آنها به زودی بخش قابل توجهی از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد. بشار رسن، ماریو بودیمیر و بوژیدار رادوشویچ سه بازیکن خارجی پرسپولیس در لیگ هجدهم بودند که با این تیم به قهرمانی هم رسیدند اما از وضعیت مالی خود در این تیم راضی نیستند و حتی شنیدیم که احتمال دارد به همین دلیل تهران را ترک کنند.

حال آنکه مدیران باشگاه پرسپولیس فعلا آنها را با وعده نگه داشته‌اند. همین دیروز بود که به مدیر برنامه‌های رسن و بودیمیر اعلام کردند بخشی از مطالبات آنها را تا پایان هفته آینده پرداخت می‌کنند اما باید ببینیم آیا این بار خوش‌قولی خواهند کرد؟

مجموع مطالبات جاری بازیکنان خارجی پرسپولیس نزدیک به ۲۰۰ هزار یورو است که ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده بخش عمده‌ای از این مبلغ را تا ۱۰ روز آینده به رسن، رادو و بودیمیر پرداخت خواهد کرد. جالب اینکه او دلخوری خارجی‌ها را نادیده گرفته و گفته بود رسن و بودیمیر طلب کوچکی دارند که با تهیه ارز، آن را پرداخت و قرارداد بشار رسن را تمدید می‌کنیم.»

 

11 – 180

 

captcha
تازه ها
بیشتر