ورزش جهان / شناسه خبر: 98704 / تاریخ انتشار : 1398/2/30 01:32
|

شکست تحقیرآمیز اینتر در ناپل/ میلان به کسب سهمیه امیدوار شد

اینترمیلان در هفته ماقبل پایانی رقابت‌های لیگ ایتالیا در زمین ناپولی 4 بر یک شکست خورد تا میلان به لطف برتری برابر فروزیونه به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار شود.

شکست تحقیرآمیز اینتر در ناپل/ میلان به کسب سهمیه امیدوار شد

هفته سی و هفتم رقابت‌های سری A امشب با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در مهمترین دیدارها، اینتر مغلوب ناپولی شد و آتالانتا در زمین یوونتوس به تساوی رسید.

اینترمیلان که برای تثبیت جایگاه سومی خود در زمین ناپولی به میدان رفته بود در پایان با نتیجه پرگل 4 بر یک شکست خورد تا میلان را در یک قدمی خود ببیند. زیلینسکی(16)، مرتنز(61) و روئیز(71 و 78) برای میزبان و مائورو ایکاردی(81 - پنالتی) برای اینتر گل زدند.

اینتر با این شکست با 66 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به آتالانتا به رده چهارم سقوط کرد. 

آتالانتا نیز در زمین یووه به تساوی یک - یک رسید و به رده سوم صعود کرد. ایلیچیچ(33) برای آتالانتا گل زد و ماریو مانزوکیچ در دقیقه 80 بازی را به تساوی کشاند. برنادسکی از یووه در دقیقه 2+90 با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.

میلان نیز در زمین خودش مقابل فروزینونه سقوط کرده به برتری آسان 2 - صفر دست یافت. پیونتک در دقیقه 57 و سوسو در دقیقه 66 برای میزبان گل زدند تا میلان با این پیروزی 65 امتیازی شده و به حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا امیدوار شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر