ورزش جهان / شناسه خبر: 98703 / تاریخ انتشار : 1398/2/30 01:08
|

کمپانی - سیتی، پایان ماجراجویی 11 ساله

مدافع بلژیکی سیتی پس از 11 سال حضور در این باشگاه رسما جدایی‌اش را اعلام کرد.

کمپانی - سیتی، پایان ماجراجویی 11 ساله

ونسان کمپانی به حضور 11 ساله‌اش در منچسترسیتی پایان داد و با انتشار نامه‌ای سرگشاده به طور رسمی جدایی‌اش از این تیم را اعلام کرد. کاپیتان بلژیکی منچسترسیتی تنها یک روز پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی انگلیس، جدایی‌اش از جمع آبی‌پوشان منچستر را اعلام کرد.

در بخشی از پیام وی آمده است: عزیزانم، برندگان جام خیریه! برندگان دو دوره متوالی جام اتحادیه! برندگان دو دوره متوالی لیگ برتر! برندگان جام حذفی! ما فصلی فوق‌العاده را از نزدیک دیدیم. این یازدهمین فصل من با پیراهن آبی منچستر بود و باور نمی‌کنم که دارم این چیزها را می‌نویسم، اما این آخرین فصل حضور من در منچسترسیتی بود. به دفعات چنین روزی را تصور کرده بودم و هنوز هم باورم نمی‌شود که واقعیت داشته باشد.

در ادامه پیام مدافع بلژیکی آبی‌های منچستر آمده است: «منچسترسیتی چیزهای زیادی به من داد و من هم در مقابل سعی کردم تا جایی که می‌توانم جبران کنم. چقدر اتفاق می‌افتد که کسی شانس به پایان بردن فصل مهمی از زندگی‌اش را با چنین باشگاهی، با چنین تاریخ و سنتی و آن هم به این شکل داشته باشد؟ به هر حال زمان رفتنم فرا رسیده است. از تمامی کسانی که از من در این ماجراجویی خاص و در این باشگاه خیلی خاص حمایت کردند، قدردانی می‌کنم.

کمپانی 33 ساله که در سال 2008 از هامبورگ به منچسترسیتی پیوست، در 358 بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به میدان رفت و 20 گل نیز به ثمر رساند. او در این مدت 4 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، دو قهرمانی در جام حذفی انگلیس، 4 قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و 2 قهرمانی در جام خیریه انگلیس را با منچسترسیتی تجربه کرد.

---
captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر