فوتبال ایران / شناسه خبر: 98685 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 17:25
|
ویزای شاگردان منصوریان هنوز صادرنشده است

ذوبی‌ها و دیدار نه چندان حساس در کربلا

ذوب آهن اصفهان در دیداری نه چندان حساس روز سه شنبه باید به مصاف النصر عربستان برود. این دیدار قرار است در شهر کربلا برگزار شود و به همین خاطر ستاد برگزاری این مسابقه با پروازی راهی نجف شدند تا بعداز هماهنگی های لازم از آنجا به کربلا بروند. این در حالی است که سفارت عراق تاکنون ویزای بازیکنان و کادر خارجی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان را به دلایل نامعلوم صادر نکرده است این اتفاق برای بار دوم است که تکرار می شود. طبق قوانین AFC کشور میزبان ملزم به تسهیل در صدور ویزای تمام تیم ها است. برابر هماهنگی های صورت گرفته ناظر این دیدار به همراه عوامل اجرایی مسابقه اعزامی از باشگاه ذوب آهن جهت بررسی نحوه اداره ورزشگاه و برگزاری این دیدار با حضور نماینده AFC از ورزشگاه کربلا بازدید و موارد اجرایی و امادگی ورزشگاه را بررسی خواهند نمود.

همچنین اولین گروه از نمایندگان AFCشامل ۳ داور و کمک داور چهارم از طریق فرودگاه بغداد وارد کشور عراق شده و پس از ورود به شهر کربلا منتقل شدند.

هرچند این مسابقه شرایط حساسی برای ذوب آهن مهیا نمی کند با این وجود با مذاکرات صورت گرفته با جناب آقای میر مسعود حسینیان سر کنسول ایران در کربلا طی روز گذشته ، مقرر شده است بخش کنسولی ایرانیان مقیم کربلا با مسئولیت اقای قنادزاده از اعضای کنسولی ایران نسبت به دعوت ایرانیان مقیم یا زائر اقدام نماید. این موارد با حضور کمیته مسابقات ذوب آهن در سرکنسولگری هماهنگ خواهد شد.

2

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر