فوتبال ایران / شناسه خبر: 98674 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 16:16
|
درخشش بازیکن ایرانی در آخرین بازی فصل

یک گل و یک پاس گل؛ دلفی ستاره‌ی شارلروا

دلفی که بعد از پیوستن به شارلروا نتوانسته بود جایگاه ثابتی به دست بیاورد،در آخرین بازی فصل درخشش قابل توجهی داشت و یک گل و یک پاس گل داد تا نشان بدهد برای درخشش در فصل بعد برنامه‌ی ویژه‌ای در سر دارد.

درخشش یونس دلفی در آخرین بازی فصل

در ادامه‌ی دیدارهای هفته دهم و پایانی فصل گروه A مرحله پلی‌آف ژوپیر لیگ بلژیک(کسب سهمیه لیگ اروپا و تعیین تیم سقوط کننده)، تیم شارلروا که برخلاف 7 بازی اخیرش یونس دلفی را در ترکیب و علی قلی‌زاده را برای یازدهمین بازی پیاپی در فهرست نداشت، در ورزشگاه استاد دو پایس میزبان تیم رده پنجمی یوپن بود.

نیمه‌ی اول این بازی گلی به همراه نداشت اما در دقیقه ۴۹ شارلروا حمله‌ی سریعی از سمت راست زمین انجام داد که ارسال زمینی و در عرض یونس دلفی به محوطه‌ی شش قدم را آداما نیانه تبدیل به گل کرد. یونس دلفی که در نقل و انتقالات زمستانی به شارلروا پیوسته و بعد از آن ۴ بازی انجام داده بود، برابر یوپن برای پنجمین بار به میدان رفت که آخرین مسابقه فصل برای او به بهترین شکل رقم خورد. در دقیقه‌ی ۶۸ نیانه، پاسی که دلفی به او داده بود را جبران کرد و از جناح چپ سانتر دقیقی انجام داد که این بار بازیکن جوان ایرانی با مهار توپ عالی و ضربه‌ای تمام کننده، توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

---

در ادامه شارلروا توانست برتری خود را حفظ کند و همانند 7 هفته‌ی اخیر که یک تساوی و ۶ برتری داشت، این بار هم با درخشش بازیکن ایرانی خود به پیروزی ۲ بر صفر برابر یوپن دست یابد تا فصل را با ۲۲ امتیاز و قرار گرفتن در رده اول گروه A مرحله پلی‌آف ژوپیر لیگ تمام کند. یونس دلفی که بعد از پیوستن به شارلروا تنها ۴ بازی انجام داده و نتوانسته بود جایگاه ثابتی به دست بیاورد، در آخرین بازی فصل درخشش قابل توجهی داشت و یک گل و یک پاس گل داد تا نشان بدهد برای درخشش در فصل بعد برنامه‌های ویژه‌ای در سر دارد.

 

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر