فوتبال ایران / شناسه خبر: 98668 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 15:06
|
پایان کار مربی برزیلی در ایران

اوکتاویو - تیم ملی ساحلی؛ جدایی خانوادگی

مارکو اوکتاویو با ناراحتی و با چشمانی اشکبار ایران را ترک کرد. مردی که فوتبال ساحلی ایران مدیون تفکرات اوست. گفته می‌شود این جدایی دلیلی جز مشکلات خانوادگی اوکتاویو ندارد.

پایان کار مربی برزیلی در ایران

نشست کمیته فنی و توسعه جهت بررسی درخواست سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی برگزار شد و در پایان این نشست جدایی مارکو اوکتاویو تایید شد. سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این باره نوشت: «در پی اعلام مارکو اوکتاویو، سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی به کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی مبنی بر بروز مشکلات خانوادگی و درخواست تفاهم دو جانبه جهت پایان همکاری وی با فدراسیون فوتبال ایران، پس از طرح موضوع در نشست مشترک با اعضا، بیان مشکلات پیش آمده و در نظر گرفتن نیاز مبرم ایشان به بازگشت به برزیل، در نهایت کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی ضمن موافقت با درخواست اوکتاویو، گفت و گو و تصمیم‌گیری درخصوص گزینه‌های مطرح شده برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال ساحلی را در دستور کار قرار داده. بر همین اساس از بین گزینه‌های جانشینی ایشان که چندین مربی خارجی هم در بین آن‌ها وجود دارد، در جلسه بعدی کمیته درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.»

---

پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال درباره‌ی جدایی اوکتاویو می‌گوید: «مارکو اوکتاویو، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی به خاطر مشکلات خانوادگی که داشت به ما اعلام کرد که نمی‌تواند تیم ملی را همراهی کند و ما هم با درخواست او موافقت کردیم. مشکلات حادی برایش به وجود آمده که امیدواریم هرچه زودتر برطرف شود. اوکتاویو برای ایران زحمات زیادی کشید و اولین افتخارات فوتبال ساحلی با سرمربی‌گری او در ایران به دست آمد. هیچ‌یک دوست نداشتیم که از هم جدا شویم. اوکتاویو با ناراحتی و با چشمانی اشکبار ایران را ترک کرد.»

مارکو اوکتاویو سال‌هاست که هدایت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را برعهده دارد. او به همراه تیم ملی قهرمان جام بین قاره‌ای نیز شده است. به صراحت می‌شود گفت فوتبال ساحلی ایران در سال‌های اخیر با هدایت این مربی برزیلی پیشرفت فوق‌العاده‌ای در فوتبال ساحلی آسیا و جهان داشت. البته او در آخرین تورنمنتی که تیم ایران را همراهی کرد بازی‌های قهرمانی آسیا بود که به دلیل باخت در برابر عمان و ژاپن از دور بازی‌ها کنار رفت و شانس قهرمانی در آسیا و همچنین صعود به جام جهانی را از دست داد.

 

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر