فوتبال ایران / شناسه خبر: 98667 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 14:51
|
پیروزی ترابزون‌اسپور، دینامو و شکست احمدگروژنی

بسته‌ خبری لژیونرها : سلام ایرانی‌ها به اروپا

مهمترین بازی لژیونرهای ایرانی در اروپا، تقابل ترابزون‌اسپور با بشیکتاش بود که با پیروزی بازیکنان ایرانی حاضر در زمین همراه شد. مجید حسینی فیکس بود و وحید امیری هم 3 دقیقه بازی کرد.

بازگشت 45 دقیقه‌ای محرمی به ترکیب دینامو

در هفته‌ی سی و چهارم لیگ کرواسی، دینامو زاگرب میهمان تیم اینتر زاپرشیچ بود و به پیروزی 3 بر 2 دست یافت. دامیان (5 و 17) و آندریج (62 - پنالتی) زننده 3 گل تیم دینامو زاگرب بودند. گل‌های اینتر زاپرشیچ نیز در دقایق 32 و 35 به ثمر رسیدند. صادق محرمی، دفاع راست ایرانی دینامو زاگرب پس از 3 بازی غیبت، در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت اما با آغاز نیمه‌دوم جای خود را به ماجر داد. دینامو زاگرب که پیش از این قهرمانی خود را در لیگ برتر کرواسی قطعی کرده بود با 89 امتیاز صدرنشین است.

پیروزی ارزشمند ترابزون‌اسپور: مجید و وحید در اروپا

ترابزون‌اسپور در لیگ ترکیه دست به کار بزرگی زد و بشیکتاش را شکست داد. مجید حسینی که 90 دقیقه در ترکیب ترابزون‌اسپور حاضر بود، درباره پیروزی 2 بر یک برابر بشیکتاش می‌گوید: «بازی بسیار زیبایی بود و از هواداران ترابزون‌ اسپور که در این ماه مبارک رمضان از ما حمایت کردند، قدردانی می‌کنم. بازی موفق و نتیجه‌بخشی انجام دادیم که در نهایت به پیروزی رسیدیم.»

وحید امیری، دیگر بازیکن ایرانی ترابزون اسپور که از دقیقه‌ی 87 این بازی وارد زمین شد نیز درباره این دیدار می‌گوید: «ابتدا می‌خواهم بابت امتیازهایی که در بازی‌های قبلی از دست دادیم عذرخواهی کنم. می‌دانستیم که بشیکتاش تیم بسیار قدرتمندی است اما ما مهیای این بازی بودیم و به نتیجه لازم نیز دست یافتیم. هیچ‌کس از ما انتظار کسب چنین نتایجی در فصل جاری سوپر لیگ ترکیه را نداشت.»

ترابزون‌اسپور با 60 امتیاز در رده‌ی چهارم جدول سوپر لیگ ترکیه قرار دارد و سهمیه فصل آینده لیگ اروپا را نیز به دست آورده است.

نمره‌ی متوسط برای میلاد محمدی

احمد گروژنی که میلاد محمدی، دفاع چپ تیم ملی ایران را در اختیار دارد در مسکو با نتیجه یک بر صفر مغلوب زسکا شد تا با اندوخته‌ی 39 امتیازی همچنان در رده‌ی هشتم جدول 16 تیمی لیگ برتر روسیه باقی بماند. خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه طبق روال معمول با مشارکت کاربرانش به ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان تیم‌های زسکا مسکو و احمد گروژنی پرداخت که به بازی 90 دقیقه‌ای میلاد محمدی نمره‌ی فنی متوسط 6/5 تعلق گرفت.

 

3

captcha
تازه ها
بیشتر