فوتبال ایران / شناسه خبر: 98666 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 14:16
|

ادعای صیادمنش: باشگاه عامل جدایی‌‌ام بود

صیاد منش جدایی‌اش از استقلال را گردن باشگاه می‌اندازد تا شاید اگر روزی قصد بازگشت داشت با واکنش تند هوادارن این تیم مواجه نشود.

درباره اللهیار صیاد منش حرف و حدیث بسیار است. گفته می‌شود این بازیکن مدت ها است به شرایط بازی در ترکیب استقلال رسیده اما به دلیل آنکه دچار مصدومیت نشود و نتواند به تیم فنرباغچه برود ودر نتیجه استقلال هم از حق ترانسفر این بازیکن باز بماند، تصمیم به بازی نگرفتن ازاو گرفته شده است. این خبر را اما صیاد منش تکذیب کرده است. او درباره مصدومیتش می‌گوید:«مصدومیت من هیچ ربطی به انتقالم به فنرباغچه ندارد. متأسفانه درمان من کمی طولانی شد و مشکل دیگری وجود نداشت.»

اللهیار حتی ادعا می‌کند که دوست داشته در استقلال بماند و این مسئولان باشگاه استقلال بوده اند که خواستار جدایی اش شده اند. صیاد منش می‌گوید:« خودم دوست داشتم بمانم، اما تصمیم گرفتند که لژیونر شوم و من هم تابع باشگاه هستم.» در عین حال انتقاد های زیادی از سوی هوادارن استقلال به تصمیم باشگاه استقلال در راستای فروش این بازیکن شده است. بسیاری از هواداران استقلال اعتقاد دارند که باشگاه استقلال نباید چنین بازیکنی را به راحتی از دست می‌داد و زمانی که تازه نوبت به بازددهی صیادمنش در استقلال رسیده با او قطع همکاری شده است. مهاجم جوان استقلال درباره این اعتراض ها هم حرف کوتاهی به زبان می‌آورد:« من حقیقتا دوست داشتم بمانم و برای تیم محبوبم استقلال بازی کنم، اما قسمت این بود که به تیم فنرباغچه بروم و در این انتقال کمترین نقش راداشتم و این باشگاه بود که من را به تیم ترکیه ای داد.» از صیاد منش درباره اینکه چرا دوران مصدومیتش طولانی شده نیز سوال شده که او این پاسخ را داده است:« من تلاش کردم زودتر به شرایط بازی برسم اما نشد. خیلی زحمت کشیدم زودتر به فرم بدنی مطلوب برسم که تلاشم جواب نداد. این مصدومیت برای من بدترین اتفاق بود و باعث شد مدتی از میادین دور شدم.»

 صیاد منش با این حال از حضور در فنرباغچه خوشحال است:« من فکر این روزها را می‌کردم، چون به خودم ایمان داشتم. من اعتقاد دارم با تلاش به هر آنچه که می‌خواهید، می‌رسید.» صیاد منش در پایان حرف هایش به نقش کلیدی و مهم هواداران اشاره کرد:« استقلال باشگاه بزرگی است و هواداران زیادی دارد. در هر شرایطی که بازیکن استقلال باشید، مسئولیت‌تان زیاد است. برای این باشگاه آرزوی موفقیت می‌کنم.»

ظاهرا قرار است از حق انتقال صیاد منش به تیم فنرباغچه ترکیه مبلغ 850هزار دلار به باشگاه استقلال سهم برسد وباشگاه استقلال هم این مبلغ را به احتمال بسیار زیاد به حساب وینفرد شفر واریز خواهد کرد تا از شکایت این مربی مصون بماند. بدون شک اگر شفر در استقلال فعالیت می‌کرد این مبلغ که به یکباره در اختیار استقلالی‌ها قرار می‌گیرد بهترین فرصت ممکن برای این باشگاه بود تا در نقل و انتقالات لیگ نوزدهم بازیکنان بزرگی را به خدمت بگیرد اما این پول درشت تمام و کمال صرف جلب رضایت وینفرد شفر خواهد شد تا این مربی آلمانی از استقلال به فیفا شکایت نکند.

10-270

 

captcha
تازه ها
بیشتر