فوتبال ایران / شناسه خبر: 98652 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 19:24
|

پرسپولیس چهار روز بعد از قهرمانی در لیگ برتر باید در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قرار بگیرند. مسابقه‌ای که به دلیل حذف پرسپولیس از این رقابت‌ها و البته صعود السد به لحاظ نتیجه تاثیری در اتفاقات گروه نخواهد داشت.

البته السد انگیزه کمی برای پیروزی در این مسابقه دارد چرا که در صورت برتری پاختاکور در عربستان و مقابل الاهلی شاید صدرنشینی‌اش به خطر بیافتد و حداقل باید یک مساوی از پرسپولیس بگیرد تا صدرنشینی‌اش قطعی شود. در عین حال سوال اینجاست که آیا برانکو تیم اصلی‌اش را مقابل قهرمان قطر به میدان خواهد فرستاد یا به بازیکنان اصلی اش استراحت داده و به نفرات ذخیره و جوان‌تر‌ها میدان می‌دهد.

بازی نیمه نهایی پرسپولیس در جام حذفی مقابل سپاهان روز ۸ خردادماه برگزار می‌شود که از دیدار با السد تا این مسابقه ۹ روز فاصله است پس مساله فاصله کم این مسابقات با هم نمی‌تواند مانع این شود که برانکو از نفرات اصلی‌اش استفاده کند، اما با توجه به کم اهمیت بودن نتیجه این مسابقه به تلفیقی از نفرات ذخیره و اصلی‌اش میدان دهد. البته شاید هم پرسپولیس برای اعاده حیثیت و انتقام شکست ناحق بازی رفت مقابل السد قرار بگیرد تا نشان دهد مستحق حذف نبوده است.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر