فوتبال ایران / شناسه خبر: 98647 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 17:54
|
می خواهند از پشت به استقلال خنجر بزنند

مظلومی: سرمربی استقلال را باید همه قبول داشته باشند

انتخاب سرمربی جدید، به بحث اول باشگاه استقلال بدل شده است. مظلومی یک انتخاب مناسب را وعده می‌دهد. آیا استقلال به زودی سرمربی‌اش را خواهد شناخت؟

پرویز مظلومی از اینکه استقلال را در فصل جاری فاقد جام می‌بیند، ناراحت است. مظلومی ناراحتی خود را اینگونه بیان می‌کند:« متأسفانه استقلال نتوانست این فصل جامی را به هوادارانش تقدیم کند. ما در جام حذفی از گردونه رقابت‌ها کنار رفتیم و در لیگ برتر هم سوم شدیم. در هفته‌های پایانی که پرسپولیس امتیازات زیادی را از دست داد می‌توانستیم با چند برد پیاپی به قهرمانی دست پیدا کنیم اما این موفقیت هم به دست نیامد و استقلال بیشتر به خودش باخت تا به حریفان. امیدوارم فصل آینده شاهد یک تیم پرقدرت باشیم که بتواند با قهرمانی در لیگ و حذفی دل هواداران را شاد کند.» سرمربی فصل بعد استقلال ایرانی است یا خارجی؟ مظلومی پاسخ این سوال را هم می‌دهد:« گزینه اصلی استقلال برای سرمربیگری فصل بعد یک مربی خارجی است. در جلساتی که با اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه داشتیم ۵ مربی خارجی مدنظر هستند که مطمئناً از میان آنها یکی انتخاب خواهد شد. قرار است بعد از جمع بندی کلی به همراه مدیرعامل در خصوص انتخاب سرمربی نظر نهایی خود را بدهیم تا فردی که مورد وثوق همه باشد سرمربیگری استقلال را بر عهده بگیرد. با این حال هر روز نام یک مربی در فضای مجازی برای هدایت استقلال برده می‌شود اما هواداران بدانند که تمام این گزینه‌ها شایعه است و قرار است در جلساتی که در روزهای آتی برگزار می‌شود، سرمربی جدید استقلال معرفی شود.»

مظلومی هم از تلاش های برخی برای ورود به مجموعه استقلال پرده بر می‌دارد. مظلومی هم همان حرف هایی را به زبان آورده که منتظری بعد از بازی با سپیدرود به آن اشاره کرده است:« متأسفانه برخی‌ها چند سالی است با اینکه سمتی در استقلال ندارند امادست بردار این تیم نیستند و به هر نحوی شده می‌خواهند خود را وارد مجموعه استقلال کنند تا به منافع شخصی خود دست پیدا کنند. خوشبختانه پس از پایان دیدار استقلال برابرسپید رود پژمان منتظری و دیگر بازیکنان در مصاحبه‌هایشان علناً اعلام کردند این شخص در استقلال جایی ندارد اما او به هر طریقی شده می‌خواهد وارد باشگاه شده یا از پشت به این تیم خنجر بزند. خودم هم در برنامه ۹۰ در مورد این فرد صحبت کردم و کدهای لازم را دادم. امیدوارم با درایت مسئولان استقلال و حمایت هواداران دیگر شاهد حضور چنین افرادی حتی اطراف استقلال نباشیم زیرا مدیران استقلال این روزها به آرامش نیاز دارند تا بتوانند یک تیم پرقدرت را آماده شروع لیگ کنند.»

مظلومی به خداحافظی خسرو هم اشاره کرده است:« خسرو یک بازیکن بزرگ، خوش اخلاق و متعهد بود. یکی از بازیکنانی که در دوران بازیگری عملکرد فوق العادهای داشت و سال‌ها برای استقلال بازی کرد و تمام توان خود را برای موفقیت آبی پوشان به کار بست. اشک‌های او در روز خداحافظی دل هر هواداری را به درد می‌آورد اما دوران فوتبال زودگذر است و امیدوارم حیدری در کنار خانواده موفق بوده و در آینده به یکی از مربیان بزرگ درفوتبال کشورمان تبدیل شود.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر