فوتبال ایران / شناسه خبر: 98643 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 17:10
|
دوران رحمتی در استقلال تمام شد

فکری: دستیار فرهاد شوم؟ دستیارقلعه‌نویی هم نمی‌شوم

محمود فکری نه تنها دستیار مجیدی نخواهد شد بلکه دیگر دستیاری امیر قلعه‌نویی را هم قبول نخواهد کرد. او در عین حال قلعه نویی را در این برهه بهترین گزینه برای هدایت استقلال می‌داند.

درباره مربیان آینده استقلال حرف و حدیث های بسیاری شنیده می‌شود. از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تا انتخاب سرمربی خارجی و حتی بازگشت امیرقلعه نویی. در این میان اظهارات پیشکسوتان استقلال نیز بی اهمیت نیست. محمود فکری که این روزها کمتر مصاحبه می‌کند یکی از گزینه هایی است که گفته می‌شود شاید در کادر آینده استقلال جا داشته باشد اما پاسخ های او نشان می‌دهد که دیگر به عنوان مربی در استقلال فعالیت نخواهد کرد.

در روزهای اخیر خبر های متفاوتی درباره سرمربیگری مجیدی در استقلال شنیده می‌شود. حتی درباره اینکه شاید شما یکی از دستیاران او باشید. آیا اگر پیشنهادی از سوی مجیدی یا مسئولان باشگاه استقلال بشود، قبول می‌کنید؟

نه این پیشنهاد را قبول نمی‌کنم. دلیل هم دارم. خودم الان دارم به عنوان سرمربی کار می‌کنم. حتی اگر در لیگ یک و لیگ های پایین تر باشد به عنوان سرمربی کار می‌کنم. حتی به عنوان دستیار قلعه نویی هم کار نمی‌کنم.

شما درشرایطی این پاسخ را می‌دهید که گفته می‌شد رابطه بسیار خوبی با امیر دارید. حتی در برهه می‌گفتند در باند ایشان هستید. چرا در سال ها اخیر با او همکاری نکردید.

خیلی ها به من وصله می‌چسباندند که در باند این وآن هستم اما من در باند هیچ کس نبودم. من در باند قلعه نویی نیستم. درگذشته هم می‌گفتند من درباند پورحیدری هستم اما من قلبا ایشان را دوست داشتم و دارم. یکی از دلایلی که باعث شد من دستیار قلعه نویی نشوم این است که شاید او فکر کرده من نمی‌توانم کمک مناسبی برایش باشم. از طرفی قلعه نویی همیشه دوست دارد محبت ببیند. او دوست ندارد به کسی محبت بکند. در رفاقت با قلعه نویی نباید انتظار محبت داشته باشی. دوستی با قلعه نویی زمان هایی یک طرفه می‌شود. من حقیقتا در باند استقلال هستم و در باند طرفداران استقلال.

درعین حال شما هم با آن ها که عقیده دارند قلعه نویی بهترین گزینه برای استقلال است، موافقید؟

بله، امیرقلعه نویی در شرایط کنونی بهترین گزینه برای سرمربیگری استقلال است.

درباره مهدی رحمتی تحلیل های گوناگونی هست. شما اعتقاد دارید آیا رحمتی می‌تواند همچنان در استقلال باشد، یا دوران کاری اش تمام شده است؟

به نظر من دوران رحمتی در استقلال تمام شده و باید محترمانه استقلال را ترک کند. باشگاه استقلال هم باید طی مراسمی از این دروازه بان تقدیر کند. حالا اینکه رحمتی در تیم دیگری بخواهد دروازه بانی کند، مسئله دیگری است اما به نظر من رحمتی با استقلال به انتهای خط رسیده و باید از او تجلیل کنند و برایش مراسم خداحافظی بگیرند.

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر