فوتبال ایران / شناسه خبر: 98639 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 16:30
|

رئیس فدراسیون فوتبال از تصویب کمک یک‌صدهزار دلاری کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بازسازی و ساخت ورزشگاه‌های آسیب دیده در استان‌های سیل زده کشور خبر داد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به سیل گسترده‌ای که متأسفانه در کشور روی داد و بسیاری از هموطنان عزیزمان را دچار مشکلات جدی کرد فدراسیون فوتبال در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خودش وارد عمل شد. از سویی در خدمت رسانی به سیل زدگان استان‌های خوزستان، لرستان و سایر استان‌ها با راه اندازی موکب شهدای جامعه فوتبال کار خودمان را آغاز کردیم و از سوی دیگر با انجام پیگیری‌های لازم خوشبختانه موفق شدیم موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا را جهت دریافت مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جلب کنیم که این مبلغ به استان‌های آسیب دیده پرداخت خواهد شد.

طبق گزارش‌های دریافتی از کمیته مسوولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال در حوادث سیل اسفندماه و فروردین ماه سال جاری به ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی رشته‌های فوتبال و فوتسال در ۱۸ شهرستان آسیب‌های جدی و خسارات شدیدی وارد شده که از کمک کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بازسازی و ترمیم این ورزشگاه‌ها استفاده خواهد شد.

3-185

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر