فوتبال ایران / شناسه خبر: 98623 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 12:38
|
نقل و انتقالات داغ استقلال شروع شد

مهلت یک هفته‌ای به وریا: پای سپاهان درمیان است؟

مذاکرات استقلال با وریا غفوری به نتیجه مشخصی نرسیده است. سران باشگاه استقلال به امید توافق با وریا به این بازیکن یک هفته مهلت داده‌اند تا به پیشنهادشان پاسخ نهایی بدهد.

 وریا غفوری که جزو اولین گزینه های باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد است در صحبت های اولیه با سران باشگاه(بخوانید علی خطیر) به توافق نرسیده اما این به منزله پایان کارش  با آبی‌ها نیست و نباید تمدید قرارداد او با استقلال را بعید دانست. مسئولان باشگاه اما تنها یک هفته به هافبک-مدافع راست خود مهلت داده اند تا به پیشنهاد شان پاسخ دهد. وریا هم قرار گذاشته ظرف زمانی که معین شده پاسخ نهایی اش را به استقلالی‌ها بدهد تا این باشگاه هم تکلیف خود را با این پست بداند. با توجه به اینکه خسرو حیدری با فوتبال خداحافظی کرده و از سویی قرار است فرشاد محمدی مهر هم در لیست خروج قرار بگیرد باشگاه استقلال باید در این پست با گزینه های دیگر هم به توافق برسد.

این احتمال هم وجود دارد که پژمان منتظری را در نهایت در استقلال نبینیم و چنانچه پژمان هم از استقلال برود، آنگاه پست دفاع راست استقلال بیش از همیشه خالی خواهد شد و لازم است که سران باشگاه استقلال در راستای تقویت این جناح تصمیم های سریعی اتخاذ کنند.

 بدون شک اگر وریا در استقلال بماند بخش اعظمی از دغدغه های ذهنی کادر فنی آینده این تیم از بین خواهد رفت اما اگر وریا به هر دلیل در استقلال نماند، مشکلات این تیم در جناح راست رو به فزونی خواهد گرفت و این باشگاه دچار سردرگمی در راستای انتخاب گزینه برای این پست مهم خواهد شد.

اما ماجرای وریا وقتی پیچیده تر می‌شود که پای سپاهان وسط بیاید! باشگاهی که قصد دارد فصل آینده را با قدرت بیشتری وارد رقابت های لیگ برتر شود تا شاید دوباره جام قهرمانی را مال خود کند.

 سپاهان باشگاه سابق وریا است و هنوز افرادی هستند که بتوانند میان این بازیکن و باشگاه سابقش اتصال برقرار کنند تا شاید بازهم وریا لباس این تیم اصفهان را تن کند. در همین راستا پیغام هایی هم به وریا داده شده تا اگر تمایل داشت در روزهای آتی مذاکراتی هم با این باشگاه اصفهانی داشته باشد اما با توجه به اینکه سپاهانی ها در این پست محمد ایران پوریان و حسن جعفری را در اختیار دارند خیلی بعید است که هافبک-مدافع راست استقلال این تیم را انتخاب کند و به پیغام هایی که از اصفهان می‌رسد پاسخ مثبت دهد.

نتیجه اینکه جدایی وریا از استقلال را می‌شود تقریبا محال دانست مگر آنکه در مذاکراتی که قرار است دوباره میان دو طرف انجام شود، وریا به لحاظ مالی با مسئولان باشگاه به توافق نرسد و به دلیل خلف وعده های مکرری هم که در طول فصل شده، راه تیم دیگری را پیش بگیرد تا دغدغه دریافت حقوق و دستمزد نداشته باشد.

به هرحال تکلیف این ماجرا به زودی مشخص خواهد شد و با توجه به اینکه باشگاه استقلال عزمش را جزم کرده تا خیلی زود تکلیف بازیکنان را روشن کند، احتمالا ماجرای وریا و استقلال خیلی زود روشن خواهد شد.

10-270

captcha
تازه ها
بیشتر