ورزش جهان / شناسه خبر: 98620 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 01:45
|

مسی به گریزمان: بیا بارسا

گریزمان به سران باشگاه اتلتیکو اطلاع داده زمانیکه لیونل مسی از شما می خواهد راهی بارسلونا شوید، نمی توانید به خواسته او پاسخ منفی دهید.

مسی به گریزمان: بیا بارسا

انتشار ویدئویی از آنتوان گریزمان که در آن جدایی‌اش از اتلتیکو مادرید را رسما اعلام کرده بود، گمانه‌زنی‌ها در مورد مقصد احتمالی او آغاز شد و به نظر می رسد بارسلونا از شانس بیشتری برای خرید مهاجم فرانسوی برخوردار است و در این میان لیونل مسی نیز با تماس با گریزمان، وی را برای این انتقال قانع کرده است.

رادیو مارکا مدعی شد جلسه ای میان گریزمان و مدیران اتلتیکو مادرید برگزار شده و در این نشست گریزمان به سران باشگاه اطلاع داده زمانیکه لیونل مسی از شما می خواهد راهی بارسلونا شوید، نمی توانید به خواسته او پاسخ منفی دهید.

البته مشخص نیست آیا مسی خودش شخصا تماس گرفته یا غیرمستقیم به گریزمان برای حضور در بارسا پیشنهاد داده است، زیرا برخی منابع اسپانیایی مدعی شدند این پیغام از طریق جرارد پیکه، دوست صمیمی گریزمان به وی رسیده است.

به هر حال علیرغم عدم موافقت برخی مدیران بارسا برای خرید گریزمان، همچنان آبی اناری ها از بالاترین شانس برای جذب این بازیکن برخوردارند و احتمال دارد به زودی مراسم معارفه گریزمان در استادیوم نوکمپ برگزار شود.

captcha
تازه ها
بیشتر