ورزش ایران / شناسه خبر: 98608 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 17:19
|
نگرانی کاندیداها از ادامه حضور مدیران زیر مجموعه مرادی در فدراسیون وزنه برداری

در روی همان پاشنه می‌چرخد!

امروز در وزنه برداری شرایط ناعادلانه‌ای وجود دارد که نمی‌تواند فضایی آرام و بدون تشنج را برای تمامی کاندیداهای حاضر در مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری ایجاد کند.

رضاعباسپور - سوال مهم و دغدغه‌ای که این روزها ذهن اهالی وزنه‌برداری را به خود جلب کرده این است که چرا سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری دست به ترکیب مدیرانی که از رییس سابق این مجموعه حکم گرفته اند، نمی زند؟!

اگرچه با پایان دوره مدیریتی علی مرادی در فدراسیون وزنه‌برداری و روی کار آمدن علیرضا خسروی به عنوان سرپرست این مجموعه برای برگزاری مجمع، اینطور پیش بینی می‌شد که حضور سرپرست جدید با تغییراتی در پست‌های کلیدی مثل دبیرکلی و نایب رییسی که با حکم علی مرادی در این فدراسیون مشغول به کار شده اند، توام شود، اما این اتفاق نیفتاده و همین موضوع برای برخی کاندیداها نگرانی هایی ایجاد کرده است. 

توقع کاندیداهای حاضر در مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری از مسوولان وزارت ورزش این است که اگر هدف آنها از قراردادن سرپرست در فدراسیون وزنه‌برداری این بوده که هر گونه شائبه مهندسی در انتخابات آتی وزنه‌برداری، را از بین ببرند، اما در حال حاضر شرایطی وجود دارد که نمی توان روی این شائبه چشم پوشی کرد. 

با شرایطی که هم اکنون در  فدراسیون دیده می‌شود، این شائبه بیش از پیش در بین اهالی وزنه‌برداری شنیده می شود که اگرچه مرادی کنار گذاشته شده است اما هنوز برخی مدیرانی که کار را بر اساس برنامه های او جلو می برند، در فدراسیون هستند؛ اتفاقی نامطلوب برای کاندیداهایی که توقع برقراری عدالت توسط وزارت ورزش و با یک چشم دیده شدن برای حضوری عادلانه در مجمع انتخاباتی وزنه‌برداریرا دارند.

وزارت ورزش با هدف کم کردن تاثیر رییس فدراسیون در مجمع انتخاباتی پیش رو، عنوان کرد که سرپرست می گذارد و حالا که این حساسیت را دارد، باید روی این موضوع هم حساس باشد، که مدیران زیر مجموعه رییس سابق چه می کنند؟ 

رعایت عدالت از سوی مسئولان مربوطه در وزارت ورزش بین تمامی نامزدهای حاضر در مجمع انتخاباتی وزنه‌برداری کمترین خواسته‌ است که آنها از دستگاه‌های سیسات‌گذار و نظارتی حاکم برمجامع انتخاباتی دارند.  اما امروز در وزنه برداری شرایط ناعادلانه‌ای وجود دارد که نمی‌تواند فضایی آرام و بدون تشنج را برای تمامی کاندیداهای حاضر در مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری ایجاد کند. امروز شرایط به گونه ای است که باید در این بخش هم نظارت بیشتری اعمال شود و در صورت نیاز، تغییراتی صورت گیرد تا عده ای مجربی برنامه های رییس سابق نباشند. 

 

4

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر