فوتبال ایران / شناسه خبر: 98605 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 16:04
|
الهلال پرستاره نایب قهرمان، الاهلی سهمیه نگرفت

النصر کورس قهرمانی عربستان را برد

الهلال پرستاره نایب قهرمان،الاهلی سهمیه نگرفت

مسابقات هفته سی‌اُم و پایانی لیگ حرفه‌ای عربستان ۲۴ پنج‌شنبه شب با برگزاری 8 دیدار همزمان برگزار شد که در یکی از بازی‌ها، تیم صدرنشین النصر در استادیوم ملک فهد ریاض میزبان تیم رده پانزدهمی و سقوط کرده الباطن بود.

نیمه اول این مسابقه با تک گل عبدالرزاق حمدالله از روی نقطه پنالتی به سود النصر به پایان رسید اما در دقیقه ۵۳ زید اونالی تونسی برای الباطن گلزنی کرد و کار را به تساوی کشید.

عبدالرزاق حمدالله، ستاره مراکشی النصر که در این فصل نمایش فوق‌العاده‌ای داشته، در دقیقه ۵۷ گل دوم النصر را روی پاس الدوساری به ثمر رساند و در نهایت النصر در این دیدار خانگی به برتری ۲ بر یک دست یافت تا ۷۰ امتیازی شود و با اختلاف یک امتیازی نسبت به الهلال قهرمان لیگ حرفه‌ای عربستان شود.

الهلال هم که در دو فصل اخیر به مقام قهرمانی رسیده با وجود برتری ۳ بر ۲ مقابل الشباب، در نهایت فصل را با حضور در رده دوم جدول به پایان رساند و التعاون هم در جایگاه سوم ایستاد.

الاهلی نیز در هفته پایانی به برتری ۵ بر صفر مقابل الاتفاق دست پیدا کرد و ۵۵ امتیازی شد اما بخاطر یک امتیاز کمتر نسبت به التعاون،  در رتبه چهارم قرار گرفت تا برخلاف سالیان اخیر نتواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر