فوتبال ایران / شناسه خبر: 98604 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 15:58
|
می خواست ستاره باشد اما زود خاموش شد

احمدزاده و تصمیم جدایی از اشلانسک

فرشاد احمدزاده گفته بود می‌خواهد از اشلانسک به تیم بهتری برود اما با توجه به اینکه فصل جالبی را پشت سر نگذاشته شاید مجبور به بازگشت به لیگ خودمان شود.

می خواست ستاره باشد اما زود خاموش شد

بر اساس گزارش سایت‌های «تو وروتسواو» و «گازتا وروتسواو» فرشاد احمدزاده پس از قطعی‌شدن بقای اشلانسک وروتسواو در اکسترا کلاسای لهستان تصمیم به ترک این تیم گرفته است.

در این گزارش‌ها آمده:«در آغاز فصل به نظر می‌رسید فرشاد احمدزاده به یکی از ستاره‌های اکسترای کلاسای لهستان تبدیل شود، اما خیلی زود خاموش شد. روشن بود که به خوبی حمل توپ می‌کند و دارای تکنیک است. این بازیکن ایرانی تصمیمی برای ماندن در وروتسواو ندارد، زیرا در فوتبال ایران یک ستاره بود، اما در لهستان چه اتفاقی برای او رخ داد؟ در واقع فرشاد احمدزاده در اکسترا کلاسای لهستان یک ستاره نیست. اگر این بازیکن قصد بازگشت به لیگ ایران را دارد هیچ کسی در تیم اشلانسک وروتسواو نباید مانع شود. به ویژه اینکه دستمزد ماهیانه او 12 هزار و پانصد یورو است.»

فرشاد احمدزاده گفته بود می‌خواهد از اشلانسک به تیم بهتری برود اما با توجه به اینکه فصل چالبی را پشت سر نگذاشته شاید مجبور به بازگشت به لیگ خودمان شود.

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر