فوتبال ایران / شناسه خبر: 98591 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 15:06
|
قهرمانی پرسپولیس مبارک دوست خوبم برانکو

قلعه نویی: بله، من عاشق استقلالم

امیرقلعه نویی برای بازگشت به استقلال لحظه شماری می‌کند. او در حالی که با سپاهان صاحب موقعیتی ایده‌ال شد از عمق وجودش علاقمند است که روزی دوباره برای استقلال مربیگری کند.

امیرقلعه نویی دوست دارد روزی به استقلال برگردد. اما او زمانی را برای بازگشت تعیین نمی‌کند. قلعه نویی عشق به استقلال را هیچ گاه کتمان نکرده است. او در تازه ترین مصاحبه خود نیز دوباره از علایق و دلبستگی هایش به استقلال گفته است. امیر برنامه هایی در سر دارد. او می‌خواهد دوباره با استقلال استارت بزند. بازگشتی که شاید بسیاری از هوادارن استقلال نیز از آن استقبال کنند. اما کی و چه زمان هنوز مشخص نیست. شاید امیر را فصل آینده روی نیمکت استقلال ببینم و شاید هم یک فصل بعد. هیچ چیز مشخص نیست. امیر درحال بررسی معادلات است:« من واقعیت را می‌گویم. استقلال جزو خاطرات زندگی‌ام است. زمانی استقلالی بودم که این تیم شرایط خوبی نداشت. باید یک روز بیایم و با اسناد و مدارک نشان بدهم که این تیم را از دست سوم به رده بالا آوردیم. رده سیزدهمی نیز برای ما بود و هیچ منتی نیست، چون این تیم را دوست داشتم. در فضای مجازی که جزو خیانت‌های باشگاه بوده و بیشترین لطمه را به استقلال زده‌، حرف‌هایی زده‌اند. جواد زرینچه در دسته سوم به استقلال کمک کرده، صادق ورمزیار نیز همینطور اما خیلی‌ها گذاشتند و رفتند پول‌شان را گرفتند. هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده و تا زمانی که جام حذفی تمام نشود به هیچ باشگاهی فکر نمی‌کنم.اما صادقانه می‌گویم که من عاشق استقلالم.»

قلعه نویی در ادامه حرف هایش از برخی تصمیم ها که علیه تیمش اتخاذ شد، انتقاد کرد:« ناراحتی من این است که نگاه عدالت‌مدار به تیم ما نشد. بازی با ذوب‌آهن را برداشتند و به تیم دیگری دادند. ما مجبور شدیم که 6 فروردین با ذوب‌آهن بازی کنیم. از دوستان خواهش می‌کنم که نگاه‌شان به همه تیم‌ها عدالت‌گونه باشد اما امسال این گونه نبود. کاری به مسائل فنی ندارم و به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم. برانکو دوست من است و یکی از بهترین مربیان خارجی است که به ایران آمده است اما من درباره رفتارها صحبت می‌کنم. باید به تیم پدیده و یحیی گل‌محمدی به خاطر نمایش فوتبال مدرن تبریک بگویم. تنها تیمی که ما را تحت فشار گذاشت پدیده بود، اگرچه در این بازی دقیقه سوم پنالتی علیه ما گرفته شد و تیم تحت فشار بود. پرسپولیس قهرمان شد و مبارک‌شان باشد، امیدوارم قهرمانی‌ها طوری نشود که مشکلات درون فوتبال‌مان دیده نشود.»

قلعه نویی از برخی عوامل در باشگاه سپاهان نیز تشکر کرد:« جا دارد از سبحانی و عظیمیان و همچنین کارگران خوب کارخانه فولاد مبارکه تشکر کنم. تابش نیز همه شاخصه‌های مدیرعاملی را دارد و خدا را شکر این مسئولیت را در باشگاه سپاهان برعهده دارد. باشگاه سپاهان 25 قهرمانی تا اینجای کار داشته است که کار بزرگی‌ است. روزی که کارم را آغاز کردم، به آقایان قولی ندادم. شرایط سپاهان در سال‌های گذشته خوب نبود. امسال نیز بودجه‌ای بوده که سه تیم بالای 100 میلیارد هزینه کرده‌اند. ما بودجه 40 میلیاردی داشتیم که اسناد و مدارکش موجود است.»

قلعه نویی در پایان حرف هایش قهرمانی را به باشگاه پرسپولیس تبریک گفت:« قهرمانی پرسپولیس را تبریک و خسته نباشید به کسانی می‌گویم که خدا را در نظر گرفتند تا لیگ به پایان برسد. لیگ ما لیگ فرسایشی بود، ولی همین که تا انتهای مسابقات، قهرمان و تیم‌های سقوط کننده مشخص نبودند، یعنی لیگ خوبی داشتیم.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر