پرسپولیس / شناسه خبر: 98590 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 15:12
|

چهارمین جام متوالی و جای خالی بشار در جشن پرسپولیسی‌ها

بشار که با نیروی‌هوایی دو فصل متوالی قهرمان لیگ عراق شده بود، حالا دو فصل متوالی با پرسپولیس قهرمان شده و حالا در 24 سالگی با دو مدال قهرمانی پرافتخارترین عراقی تاریخ لیگ برتر ایران هم به حساب می‌آید.

چهارمین جام متوالی و جای خالی بشار در جشن پرسپولیسی‌ها

 

در جشن قهرمانی پرسپولیس در جم جای خالی یکی از بازیکنان این تیم بدجور به چشم آمد. بشار رسن که چند روزی است کتفش را در تهران جراحی کرده، نتوانست همراه پرسپولیسی‌ها به جم برود و غایب بزرگ جشن قهرمانی بود.

این هافبک عراقی مثل فصل قبل در لیگ هجدهم هم یکی از بهترین هافبک‌های پرسپولیس و یکی از عناصر تاثیرگذار در قهرمانی بود که موفق نشد در جشن حاضر باشد و حتما خودش هم با تماشای این جشن و غیبتش در زمان بالا بردن جام دلش گرفته و غصه خورده است.

بشار حتما دوست داشت در این جشن کنار همبازیانش حاضر باشد و جام را لمس کند اما با اینکه در لحظه دریافت مدال نامش خوانده شد، در ورزشگاه حاضر نبود و حتما پرسپولیسی‌ها مدال قهرمانی‌ او را به دستش خواهند رساند.

بشار که با تیم قبلی‌ خود یعنی نیروی‌هوایی عراق دو فصل متوالی قهرمان لیگ کشورش شده بود، حالا دو فصل متوالی با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران شده و حالا در 24 سالگی با دو مدال قهرمانی پرافتخارترین عراقی تاریخ لیگ برتر ایران هم به حساب می‌آید.

 

11 – 180

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر