پرسپولیس / شناسه خبر: 98587 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 14:34
|

کاپیتان پرسپولیس قصد خداحافظی ندارد: هنوز می‌توانم بازی کنم

سیدجلال حسینی گفته که فعلا قصد خداحافظی از فوتبال ندارد و تا جایی که بتواند، بازی می‌کند.

کاپیتان پرسپولیس قصد خداحافظی ندارد

 

خداحافظی خسرو حیدری این پرسش را در ذهن‌ها نشاند که پس کاپیتان پرسپولیس کِی کفش‌هایش را می‌آویزد؟ پرسشی که سیدجلال بعد از سومین قهرمانی با پرسپولیس در پاسخ به آن گفت: «خسرو یکی از بهترین‌های استقلال و وجودش همیشه برای این تیم نعمت بود. امیدوارم قدر خسرو را بدانند اما من فعلا قصد خداحافظی ندارم و تا جایی که بتوانم، بازی می‌کنم.»

کاپیتان سپس از هت‌تریک پرسپولیس در قهرمانی‌هایش لیگ برتری‌اش گفت: «این قهرمانی بسیار لذت‌بخش بود و حق هواداران‌مان بود. امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم. البته روزهای خیلی سختی در پیش داریم و سال سختی را هم پشت سر گذاشتیم. با آن هه مشکل، حرف‌های زیادی برای گفتن داریم اما در کنار هواداران توانستیم با دست‌های خالی نتیجه بگیریم. قطعا در آینده کاری به مراتب سخت‌تر از امسال خواهیم داشت.»

یکی از سختی‌های پیش‌روی پرسپولیس، بازی با سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی است که سیدجلال حسینی این‌طور درباره‌اش حرف زده: «همان‌طور که گفتم، بازی‌های سختی داریم. دیدار با سپاهان بعد از بازی مقابل السد خواهد بود و یکی از سنگین‌ترین بازی‌های ما که با السد است، متاسفانه با فاصله زمانی کم در پیش است. بعد هم بلافاصله باید به دیدار سپاهان برویم. روزهای سخت‌مان ادامه دارد اما امیدوارم بتوانیم با همت بازیکنان تیم را در شرایط خوب نگه داریم و تا جایی که توان داریم، ادامه دهیم.»

 

11 – 220

 

captcha
تازه ها
بیشتر