فوتبال ایران / شناسه خبر: 98586 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 14:01
|

سایت استقلال مصاحبه مجیدی را منتشر نکرد!

منتشر نشدن مصاحبه مجیدی از سوی سایت باشگاه استقلال چه دلیلی دارد؟ چرا مصاحبه خسرو حیدری و بیژن طاهری منتشر شده اما مصاحبه فرهاد مجیدی نه؟

خسرو حیدری و بیژن طاهری بعد از بازی با سپیدرود در نشست خبری حاضر شدند. طاهری درباره بازی استقلال حرف هایی به زبان آورد و حیدری هم در گفت و گویی متفاوت پیرامون خداحافظی اش از دنیای فوتبال صحبت هایی مطرح کرد. مجیدی هم در میکسدزون ورزشگاه آزادی مصاحبه مهمی انجام داد اما اظهارات او در سایت باشگاه استقلال منتشرنشده در حالی که پیش تر تمام اظهارات وی در ورزشگاه آزادی(چه در میکسدزون و چه در سالن کنفرانس) از سوی سایت باشگاه استقلال انعکاس داده می‌شد؛ حتی مسبوق به سابقه بود که سایت باشگاه استقلال برخی مصاحبه ها از قول بازیکنان و مربیان با رزونامه ها و سایت ها را هم بازنشر می‌داد اما این بار رویه دیگری را پیش گرفته است که بسیار عجیب و بحث برانگیز است. خودداری سایت باشگاه استقلال از انتشار صحبت های سرمربی موقت، این ذهنیت را ایجاد می‌کند که به احتمال زیاد حرف هایی که مجیدی در میان خبرنگاران به زبان آورده مورد تایید باشگاه نشین ها نیست و آن ها انتظار نداشته اند که فرهاد اعلام کند خودم استقلال را می‌سازم و یا اینکه هر کسی نمی‌تواند با شرایط من در استقلال بماند، این تیم را ترک کند؛ در شرایطی برنامه مدیران باشگاه استقلال انتخاب سرمربی جدید است.

 صحبت های اخیر مجیدی دقیقا بر خلاف برنامه هایی است که تمام اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در روزهای اخیربه دفعات به آن تاکید داشته و بارها اعلام کرده اند که استقلال باید سرمربی خارجی بیاورد وفرهاد هم در کنارش به عنوان دستیار کند اما مجیدی صحبت هایی به زبان آورده که دقیقا برخلاف آن توافق هایی است که پیش تر با او شده است.

 تنها استدلالی که می‌تواند منتشر نشدن حرف های مجیدی از سوی سایت رسمی باشگاه استقلال را سهوی جلوه دهد این است که احتمالا باشگاه نشین ها یادشان رفته مصاحبه آقای سرمربی را هم به مانند مصاحبه بیژن طاهری و خسرو حیدری منتشر کنند که رویه باشگاه نشین ها این استدلال را زیر سوال می‌برد به این علت که مصاحبه کادرفنی همواره بعد از تمام بازی ها بدون کم و کاست روی سایت باشگاه استقلال می‌آمد.

 به هر حال این ماجرا می‌تواند سیگنال های تازه ای از آنچه زیر پوست استقلال در حال گذر است را در برابر مان قرار دهد و برخی اختلاف نظر ها آشکار کند.

10-390

captcha
تازه ها
بیشتر